Oto miejsce dla każdego rodzica! Aktorka z „M jak miłość” zaprasza na NOWY PORTAL! [VIDEO]

„Mam piątkę dzieci, więc wiem o czym mówię”

 

W polskim Internecie jest mnóstwo treści, niekoniecznie właściwej i mądrej. W czasach pieniędzy, pogoni za karierą i egoizmu czasem zapominamy o tym co najważniejsze – o rodzinie i bliskich. A czasem, z braku wzorców i pomocy nie wiemy, co robić.

 

Aktorka i prezenterka telewizyjna, Dominika Figurska pragnie załatać tą dziurę i stworzyć portal przyjazny dla każdego rodzica, promujący tradycyjne wartości i pomagający radzić sobie z trudami codziennego życia. Aktorka zaprasza nas do odwiedzin na portalu www.dzieckoifigura.pl

 

„Życie rodzinne nie jest mi obce – opowiada Dominika Figurska – Jako mama piątki dzieci, wiem o czym mówię. Dlatego zapraszam Państwa bardzo serdecznie na portal dzieckoifigura.pl. Będę poruszała na nim sprawy związane z rodziną m.in. wychowanie dzieci starszych i młodszych, macierzyństwo a także … jak zachować dobrą figurę”

 

– mówi w zwiastunie serwisu. Znajdziecie na nim artykuły i nagrania wideo dotyczące najważniejszych aspektów wychowania dzieci, problemów rodzinnych i relacji międzyludzkich. Cokolwiek was trapi, czegokolwiek chcecie się dowiedzieć – to będzie miejsce, w którym znajdziecie ciekawie opracowane materiały. Polecamy!

 Komentarze