Oto NAJWIĘKSZE BŁĘDY kobiet popełniane w sypialni. Gdy to zrobisz, czar od razu pryska

Seks i intymność między partnerami, to jedne z najważniejszych elementów budujących związek. Nieporozumienia w sypialni potrafią zrujnować relacje każdej pary, dlatego warto wiedzieć czego unikać pod pierzyną. Tym razem przyjrzymy się temu, co najbardziej irytuje facetów, w zachowaniu kobiet.

Dość dużo mówi się w ostatnich latach o tym, że panie często mają problem z osiągnięciem satysfakcji w łóżku. Powstają przeróżne analizy, badania, poradnikowe artykuły, które skupiają się na tym aspekcie. Tymczasem stosunkowo mało mówi się o tym, co w czasie zbliżeń może przeszkadzać panom. Przyjęło się, że „oni i tak zawsze mogą”, tymczasem są takie rzeczy, które wyprowadzą z romantycznej atmosfery każdego faceta w sypialni. Oto one:

 

Leżenie jak kłoda i czekanie na koniec – nie ma dla faceta nic gorszego niż niezaangażowana w seks partnerka. Jeśli nie odczuwa ona przyjemności – lepiej żeby powiedziała o tym wprost niż zmuszała siebie do czegokolwiek Facet też to widzi i wbrew pozorom wcale mu się to nie podoba!

 

Kuszenie bez happy endu – jeśli partnerka przez cały dzień czyni mężczyźnie przeróżne aluzje, prowokuje go, uwodzi, czy wręcz wprost obiecuje „gruszki na wierzbie”, w kwestiach łóżkowych, to niezrealizowanie tych słów jest potwornie irytujące dla każdego mężczyzny.

 

Nigdy nie inicjuje seksu jako pierwsza – znów kręcimy się wokół braku zaangażowania. W tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz – jeśli nie chce, to nic z tego nie będzie na dłuższą metę. Po raz kolejny powtórzymy – rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa!

 

ZOBACZ TEŻ: Wielki Boeing powstrzymany przez OWADY. Samolot musiał lądować AWARYJNIE

 

Wybuchanie śmiechem podczas seksu – emocjonalność kobiet jest nieco inna niż mężczyzn i nagły wybuch śmiechu nie musi oznaczać, że wyśmiewany jest partner. Nie zmienia to faktu, że taka reakcja totalnie rujnuje atmosferę w sypialni. Z emocjami trudno walczyć, ale może warto wyśmiać się na zapas, np. na początku gry wstępnej, jeśli czujemy, że coś takiego może nas spotkać?

 

Niechęć do eksperymentowania w łóżku – znowu rzecz z gatunku nudy, monotonii i braku zaangażowania. Kobiety nie powinny się bać większej otwartości w łóżku. Czasem warto wyjść z inicjatywą. Na pewno jednak do nowinek muszą być w pełni przekonane obie strony i nie można ich wprowadzać na siłę. 

 

Udawanie orgazmu – tego punkt nie trzeba tłumaczyć. Nie jesteś aktorką, porozmawiaj z nim, jeśli coś jest nie tak.

 

Zdziwienie po zbyt szybkim orgazmie partnera – mężczyzna skonstruowany jest inaczej od kobiety i czasem praktycznie każdemu może zdarzyć się taka niemiła „niespodzianka”. Zamiast zdziwienia, wyśmiewania, czy złości, lepiej obrócić tą sytuację w żart i przyjąć ze zrozumieniem.

Komentarze