Oto rekordzista z WORD. Egzaminatorzy nie wierzą, że nadal próbuje zdać!

Kilka lat temu, gdy zmieniały się egzaminy teoretyczne na prawo jazdy wielu było przerażonych i wieszczyło wielki spadek zdawalności i nowe utrudnienie dla młodych adeptów kierownicy. Okazało się, że wcale nie jest tak źle, ale faktycznie są osoby, dla których teoria stanowi przeszkodę nie do przeskoczenia!

Pięć, dziesięć, piętnaście razy… o takich przypadkach już słyszeliśmy. Choć już przy tej ilości niezdanych egzaminów naszym zdaniem warto zastanowić się nad powrotem na kurs, lub odpuszczeniem sobie, to jednak jest to nic przy tym mężczyźnie z Piotrkowa Trybunalskiego! Pracownicy WORD znają go już jak dobrego kolegę, bo… pojawia się u nich od 15 lat! 

 

ZOBACZ TEŻ: Ten NOWOTWÓR coraz częściej atakuje MĘŻCZYZN. Można się przed nim uchronić

 

Kierowca z Piotrkowa Trybunalskiego nie jest „świeżakiem”. Już kiedyś miał prawo jazdy, ale stracił je za wykroczenia drogowe. I od tego czasu mija 15 lat, a on dalej nie jest w stanie odzyskać uprawnień! 

 

Mężczyzna, z bliżej niejasnych przyczyn, nie może zdać egzaminu teoretycznego. Podchodził do starej teorii, podchodził do nowej teorii i… nic. Egzaminatorzy WORD z innych ośrodków łapią się za głowy, gdy słyszą, że mężczyzna ma za sobą już 162 nieudane próby zdania egzaminu!

 

To jest rzecz nawet troszkę trudna do zrozumienia, że ta osoba kiedyś poruszała się w ruchu drogowym. Być może dla rekordzistów warto by było wprowadzić obostrzenia. Np. przy co trzecim, czy co piątym niezdanym egzaminie, odsyłać ich na kolejne szkolenie teoretyczne

– zastanawia się w rozmowie z Radiem Łódź Dariusz Misztal, dyrektor WORD w Piotrkowie.

 

Obecna baza pytań na egzamin teoretyczny na prawo jazdy zawiera około 3,5 tysiąca pytań… Może koło trzechsetnej próby kierowca będzie znał je już wszystkie na pamięć i da sobie radę?Komentarze