OTO ULUBIONE KOSMETYKI CHODAKOWSKIEJ! Perfumy za 300 złotych, korektor za…

OTO ULUBIONE KOSMETYKI CHODAKOWSKIEJ! Perfumy za 300 złotych, korektor za 200. Ulubiona trenerka wszystkich Polek zdradziła, jakich produktów kosmetycznych używa na co dzień.

Oto ulubione kosmetyki trenerki Ewy Chodakowskiej!

 

 

Ewa Chodakowska to najpopularniejsza polska trenerka fitness, trenerka personalna, specjalizująca się w treningu funkcjonalnym. Urodziła się 24 lutego 1982 w Sanoku. Od 2013 roku jest w związku z małżeńskim z Grekiem Lefterisem Kavoukisem. Chodakowska jest autorką wielu programów treningowych, m.in. „Bikini”, „Slim Fit”, „Skalpel”, „Turbo Wyzwanie pogromca tłuszczu”, czy „Totalna metamorfoza”. Jakiś czas temu do sprzedaży trafiły kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała, sygnowane nazwiskiem Ewy Chodakowskiej.

 

 

Jakiś czas temu Ewa udzieliła wyjątkowego wywiadu dla magazynu Elle, w którym opowiedziała o swoich ulubionych produktach kosmetycznych. W jej kosmetyczce można znaleźć luksusowe produkty, za które trzeba zapłacić około 200, a nawet 300 złotych. Trenerka zdradziła, że uwielbia perfumy „I don’t need a Prince by my Side To be a Princess” marki Kilian. 30 mililitrowy flakon tego zapachu kosztuje około trzystu złotych. Celebrytka opowiedziała również o ulubionym korektorze. To Secret Comouflage marki Laura Mercier. Za ten produkt w drogerii Douglas musimy zapłacić 205 złotych. Jak widać, gwiazda stawia na topowe marki.

 

 

A jakie są wasze ulubione produkty kosmetyczne? Koniecznie napiszcie w komentarzu!

 

Zobacz: Anna Mucha pokazała urodzinowy TORT dla syna! „Mnie zabrakło słów”Komentarze