Otworzyła prezent ślubny! Gdy go zobaczyła ZAMARŁA!

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu młodej pary. Na początku czeka nas wir przygotowań, a później piękna ceremonia w kościele i impreza do białego rana. Podobnie było w przypadku Lucy z USA, która nie mogła doczekać się kiedy założy na siebie białą suknię. Niestety chwilę po zakończeniu przyjęcia weselnego jej dobry nastrój zmącił prezent od jednego z gości.

Panna młoda i jej świeżo upieczony mąż bawili się świetnie. Lucy wyglądała olśniewająco, a jej sukienka prezentowała się na niej idealnie. Zachwytu nad młodą żoną nie krył mąż, który nie mógł oderwać od niej wzroku. Pierwszy taniec wyszedł im perfekcyjnie, a wystrój sali przypadł do gustu gościom weselnym. Nic nie zwiastowało, że chwilę po zakończeniu imprezy dojdzie do przykrej sytuacji. 27-latka nie mogła doczekać się kiedy otworzy podarki od gości. Była bardzo ciekawa tego co dostała. Radość jaka jej towarzyszyła została przerwana przez prezent od jednego z nich.

 

ZOBACZ:Planujesz wziąć ślub w przyszłym roku? Musisz przygotować się na spore zmiany!

 

 

Po jego rozpakowaniu Amerykanka nie mogła powstrzymać łez i była wściekła. Wszystko przez to, że w jednym z prezentów znalazła majtki, smoczki i test ciążowy. Lucy nie spodziewała się, że któraś z osób zakpi z niej w tak niewybredny sposób. 27-latka przyznała, że poczuła się bardzo dziwnie, ponieważ wszyscy goście zdawali sobie sprawę z dramatu pary młodej. John jej świeżo upieczony mąż poślubił ją wiedząc, że nigdy nie będą mogli mieć dzieci, ponieważ Lucy jest bezpłodna.

 

ZOBACZ TAKŻE:Sologamia, czyli ŚLUB Z SAMYM SOBĄ. MARTYNA WOJCIECHOWSKA wyjaśnia na czym polega NOWY TREND SPOŁECZNY!

 

 

źródła: pikio.pl, foto pixabay.com

 

 

 Komentarze