Otworzyli lodówkę i ONIEMIELI! Było tam mnóstwo białego…

Co można trzymać w lodówce? Jak się okazuje różne rzeczy, nawet bardzo egzotyczne. Policjanci w lodówce jednego z obywateli odnaleźli… Byli w szoku!

Policjanci, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który posiadał…. ponad 2 700 gramów białego proszku! Badanie wykazało, że to amfetamina.

Zobacz także: Beata Ścibakówna SZOKUJE! TO założyła na Sylwestra!

– Policjanci z wydziału kryminalnego tomaszowskiej komendy, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, prowadząc rozpoznanie środowiska przestępczego, ustalili, iż jeden z mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego może być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Podejrzewali, gdzie mężczyzna może przebywać i w tym właśnie rejonie prowadzili obserwację. 1 stycznia 2021 roku w godzinach wieczornych zauważyli wytypowanego mężczyznę – czytamy w oświadczeniu Policji.

Policjanci wylegitymowali go. Był nerwowy i nie umiał tego uzasadnić. Mundurowi podejrzewali, że może posiadać przy sobie narkotyki! Podczas kontroli osobistej zabezpieczyli torebki foliowe z białym proszkiem oraz roślinnym suszem. Były to marihuana i amfetamina.

Fot. Pixabay

– Policjanci przeszukali mieszkania należące do podejrzewanego jak również jego samochód. W trakcie działań prowadzonych w miejscu przebywania 38-latka, w lodówce znaleźli i zabezpieczyli worek foliowy, w którym znajdowało się plastykowe wiadro wypełnione białym proszkiem. Sama substancja ważyła ponad 2,5 kg, a tester narkotykowy wykazał, że to amfetamina – podali funkcjonariusze.

W tym samym miejscu zabezpieczyli też torebkę foliową, która zawierała ponad 137 gramów amfetaminy, 31 tabletek, pojemnik z białym proszkiem, ważący blisko 150 gramów, słoik oraz pojemnik z tworzywa sztucznego z cieczą i wagę elektroniczną.

– Łącznie w trakcie przeszukania i kontroli osobistej policjanci zabezpieczyli ponad 2 700 gramów amfetaminy i ponad 0,5 grama marihuany. Wszystkie te substancje zostaną poddane wnikliwej analizie w policyjnych laboratoriach – podkreślili mundurowi.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu 15 lat wiezienia, bo działał w recydywie.

Zobacz także: Natasza Urbańska w stylizacji jak z filmu DLA DOROSŁYCH! Przegięła?

  • Fot. Pixabay
  • Źródło: policja.pl


Komentarze