Otworzyli PREZENT ŚLUBNY PO 9 LATACH! Nie uwierzysz, co było w środku…

Małżonkowie otworzyli PREZENT ŚLUBNY PO 9 LATACH! Nie uwierzysz, co było w środku…

Kathy i Brandon od zawsze byli nierozłączni. Wspaniale się ze sobą dogadywali, dlatego zdecydowali, że wstąpią w związek małżeński. W dniu swojego ślubu otrzymali od bliskich mnóstwo prezentów. Jeden z nich był szczególnie wyjątkowy. Dlaczego? Na papierze, którym przyozdobiono podarunek było napisane następujące zdanie: OTWORZYĆ PO PIERWSZEJ KŁÓTNI. 

Lata upływały, a prezent podarowany przez ciotkę Alison leżał w nienaruszonym stanie. „Co może być w środku?” – zastanawiali się małżonkowie, Kathy i Brandon. Co ciekawe, zakochani praktycznie nigdy się nie kłócili. Prezent nawet w kryzysowych momentach przypominał im o tym, aby jak najszybciej do porozumienia. 

– Prezent dawał nam czas, aby zatrzymać się i pomyśleć: Czy rzeczywiście nadszedł czas, aby go otworzyć? – czytamy wypowiedź Kathy i Brandona na portalu boredomtherapy.com.

Dopiero po 9 latach doszło między nimi do prawdziwego spięcia. 

Małżeństwo postanowiło, że to idealny moment, aby otworzyć prezent ślubny od krewnej Alison. Z pewnością zastanawiacie się co było w środku? 
Gdy Brandon i Kathy otworzyli paczuszkę, znaleźli w niej:  pieniądze, dwa kieliszki, wazon, zestaw do kąpieli, a także specjalną informację od cioci. 

– Kathy, zamów pizzę, krewetki czy cokolwiek, co oboje lubicie. Przygotuj kąpiel- apelowała ciocia Alison.

Napisała prośbę również do Brandona. 

– Brandon, kup kwiaty i butelkę wina – napisała ciotka.

Jesteśmy pewni, że małżonkowie natychmiast zapomnieli o kłótni! A wam jak podoba się podarowany przez ciotkę prezent?

Zobacz: OGROMNA zmiana w ślubach! Od teraz ślub kościelny będzie…

Źródło: boredomtherapy.com

Zdjęcie: Facebook

 

 Komentarze