OWCZAREK NIEMIECKI w pogoni za kotem… WSZEDŁ NA DRZEWO!

OWCZAREK NIEMIECKI w pogoni za kotem… WSZEDŁ NA DRZEWO! Do tej niecodziennej sytuacji doszło jakiś czas temu w w Kalifornii na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

 

 

Właścicielka psa w rozmowie z mediami opowiedziała o historii, która spotkała jej psa. W trakcie spaceru owczarek niemiecki zauważył biegnącego kota. Postanowił do dogonić. Tak bardzo się zapędził, że wszedł na czubek wysokiego, jednak niestabilnego drzewa. Widząc bezradność psa, właścicielka wezwała na pomoc straż pożarną. 

Zobacz: Owsiak UJAWNIŁ szokującą prawdę! „To przechodzi wyobrażenie!”

 

Bardzo obawiałam się, że spadnie, a jest dla mnie wszystkim – powiedziała w trakcie wywiadu z mediami właścicielka owczarka niemieckiego

 

 

Strażacy, którzy przyjechali na interwencję przyznali, że niejednokrotnie zdejmowali z drzew czy dachów przestraszone koty. Nigdy dotąd nie mieli okazji ratować… psa, który postanowił wejść na czubek drzewa. 

 

 

Spory owczarek niemiecki, który wszedł na duże drzewo. Pracuję jako strażak od dziesięciu lat, jednak nigdy dotąd nie widziałem czegoś takiego! Wspiąłem się po drabinie, złapałem zwisającą smycz – w ten sposób udało mi się zdjąć pieska! – tak historię związaną z ratowaniem owczarka opisywał strażak. 

 

Zobacz również: Ten pies uwielbia ZIMOWE SZALEŃSTWA! Zobacz, jak zjeżdża Z GÓRKI…

 

Zdjęcie: Youtube

 



Komentarze