Pan młody PRZERWAŁ PIERWSZY TANIEC! Miał ku temu POWÓD! [VIDEO]

Dzień ślubu to dla zakochanych najpiękniejszy moment w życiu. Nie ulega wątpliwości, że zarówno pan młody jak i panna młoda chcą w tym dniu wyglądać wyjątkowo. Z niecierpliwością i utęsknieniem czekają na chwilę, w której będą mogli rozpocząć swój pierwszy taniec.

 

Malwina i Daniel swój ślub i wesele planowali od dłuższego czasu. Chcieli, by ten dzień wyglądał perfekcyjnie. Piękna sala, idealnie skrojone stroje, wyjątkowa oprawa muzyczna. Marzyli również, by dzień ślubu okazał się szczęśliwy. Wzruszeni i zakochani trzymali się w objęciach podczas pierwszego tańca.

 

W pewnym momencie stało się coś niebywałego! Pan młody przerwał tany. Okazuje się, że zrobił to, ponieważ miał ku temu ważne powody…

Zobacz również: Zatańczyli swój pierwszy taniec! SMUTEK nadszedł później!

 

Mężczyzna posadził ukochaną na krześle i zabronił się z niego ruszać. Chwilę później na parkiecie zjawili się przyjaciele pana młodego. Wspólnie z nimi świeżo upieczony mąż wykonał wyjątkową choreografię na cześć swojej wybranki. Dziewczyna była niewątpliwie wzruszona! Taniec panów zachwycił również zgromadzonych gości weselnych.

Musicie to zobaczyć!

Źródło: Youtube

Zdjęcie: Youtube

Komentarze