Pani Joanna zgubiła portfel, znalazł go kurier. Nagrodą OGROMNA PREMIA!

Tego dnia pani Joanna w pośpiechu odbierała przesyłki z paczkomatu. Potem zorientowała się, że zgubiła portfel. Znalazł go pan Vardan, który jest kurierem. Mężczyzna odnalazł właścicielkę.

Pośpiech przy paczkomacie

Pani  Joanna bardzo się spieszyła. Odebrała w pośpiechu kilka przesyłek i pobiegła dalej. Nie wiadomo, kiedy zgubiła portfel. Całe zajście widział pan Vardan, który podniósł portfel, szybciej niż chciał to zrobić jeden z pijaczków pod sklepem. Kurier skontaktował się z biurem i tam przejrzano monitoring. Biuro skontaktowało się z panią Joanną, właścicielką zgubionego portfela. Radość kobiety była wielka, bo już w myślach widziała jak musi zmienić dokumenty i zablokować karty do bankomatu.

Wdzięczna właścicielka

Pani Joanna postanowiła nagłośnić sprawę i poinformować firmę kurierską o tym  jak wielkiego bohatera ma w swoich szeregach. Kobieta zamieściła wpis w mediach społecznościowych. Liczyła na to, że Inpost nagrodzi pana Vardana. Kurier niczego nie chciał w podziękowaniu od pani Joanny. Wpis kobiety dotarł do tysięcy osób dzięki mediom społecznościowym.

Nagroda dla kuriera

Zarząd firmy nie przeszedł obojętnie obok postawy pana Vardana. Prezes firmy, Rafał Brzoska zaproponował, że kurier otrzyma premię w wysokości 1 zł od każdego polubienia postu pani Joanny. Wpis kobiety polubiło niemal 15 tysięcy osób. Oznacza to, że pan Vardan otrzymał premię w wysokości niemal 14 953 tysięcy złotych. Uczciwy kurier pracuje w branży już od 11 lat i w tym czasie znajdował różne rzeczy. Ich właścicieli zawsze starał się odnaleźć. Wpis pani Joanny zyskiwał kolejne polubienia. Operatywna kobieta postanowiła zmonetyzować to zainteresowanie. Ponownie zgłosiła się do firmy kurierskiej, by tym razem pomóc chorej dziewczynce. Firma Inpost wpłaciła 14 tysięcy złotych na leczenie małej Małgosi. Dziewczynka choruje na SMA.

Źródło: Facebook/ Joanna Wojdyło

Zdjęcie: Pixabay

 Komentarze