Partner Lary Gessler pozuje nago w kuchni. Kto TO chce oglądać…? (FOTO)

Partner Lary Gessler nazywa się Piotr Szeląg. Po raz pierwszy para oficjalnie pokazała się na balu TVN’u we wrześniu 2019 roku.

Lara i Piotr mają tak zwane rzymskie małżeństwo (co to jest rzymskie małżeństwo czytaj TUTAJ). Mimo to, zdecydowali się na dziecko. O swojej ciąży Lara poinformowała pod koniec kwietnia 2020 roku, niedawno też ujawniła płeć dziecka.

 

Jeśli chodzi o nagość, to jak widać, para nie ma z tym „problemu”. Na początku lipca Lara przedstawiła efekty swojej nagiej sesji ciążowej. Pojawiły się tu dwie kontrowersje. Pierwsza to pozowanie nago w ciąży, co dla wielu osób jest wciąż dyskusyjne. Drugie kontrowersyjne zachowanie Lary to pozowanie nago w samym centrum Warszawy. Podobno sesja była robiona wcześnie rano, ale… zawsze jest ktoś, kto nie śpi. Zdjęcia z sesji zobacz TUTAJ.

 

Teraz Piotr Szeląg pokazał się nago. Opublikował zdjęcie z kuchni. Mężczyzna siedzi wyciągnięty na krześle (przeciąga się?), a miejsca intymne zasłania tylko stół. Powód publikacji takiej fotografii? Nie wiadomy, bo podpis głosi:

 

W eklektycznym nastroju. Stary bałagan w nowym porządku. 📺

 

Nagi Piotr Szeląg w kuchni – https://www.instagram.com/piotr.szelag/

 

Pod postem Piotra pojawiło się kilka komentarzy. Większość osób była rozbawiona tym widokiem:

 

Hahahahaha o zesz Królu 👏👏👏😂

 

To się nazywa…luzik..😍😉

 

Jak nagi koala

 

Warto tu przypomnieć, że Piotr Szeląg jest prawnikiem. Wyobraźmy więc sobie sytuację, że przychodzimy do Pana Mecenasa po poradę prawną i… przypominamy sobie to zdjęcie. Czy taki prawnik jest poważny?Komentarze