Partnerka Piotra Gąsowskiego pokazała córkę. Ale podobieństwo!

Anna Głogowska (43 l.) i Piotr Gąsowski (57 l.) poznali się podczas pracy przy drugiej edycji „Tańca z gwiazdami” i od 2005 roku są parą.

W 2007 roku na świat przyszłą ich córka Julia i jest to jedyne dziecko Anny, a drugie Piotra Gąsowskiego. Ze związku z Hanną Śleszyńską ma syna Jakuba (ur. 1995).

 

Julia przed metamorfozą – https://www.instagram.com/piotr.gasowski.official/

 

Zarówno mama jak i tata Julii chętnie pokazują swoją córkę i nie kryją jej wizerunku. W czerwcu 2020 r. nastolatka wzięła też udział w nagraniach do słuchowiska. Jednak roli nie dostała po znajomości:

 

Wszystkim tym, którzy myślą, że to ja jej załatwiłem rolę😂spieszę z informacją…Jak mówi reżyserka tego przedsięwzięcia, Beata Kawka @betikawka , to ja dostałem tę rolę dzięki niej! 💪👍😂😂😂Julka wzięła udział w castingu ,mało tego, o tym , że ten casting wygrała , dowiedziałem się „post factum” , gdyż ja w ogóle o tym, że Julcia w nim startuje, nie wiedziałem! 😆

– pisał Piotr.

 

nowa fryzura Julii – https://www.instagram.com/annaglogowska_official/

 

Teraz Anna Głogowska pochwaliła się metamorfozą córki, którą zabrała do swojego własnego fryzjera.

 

Moja „nowa” córeczka … 🙌🏻( zdjęcie nr 1) Tajemnicza ręka ( foto nr 2) Za wszystkie te i wiele innych (moich ukochanych ) fryzur (nr 3) – odpowiada ten sam @wojtekkrosny ❤️✂️ ( nr 4,5,6) (…) Radość dziecka ( nr 7) i bezgraniczna wdzięczność jej mamy (8) ❤️ DZIĘKI WOJTEK! 🙏🏼 #

 

Odmieniona nastolatka bardzo przypomina swoją mamę!

 

>>>12-letni syn Kasi Cichopek zrobił jej TAKIE zdjęcie!

 

podobna do mamy – https://www.instagram.com/annaglogowska_official/

 

 

https://www.instagram.com/p/CFMSWpFB_Sm/?utm_source=ig_embedKomentarze