Pasażerka samolotu poczuła ból w nodze! Nagle zauważyła w nogawce COŚ PRZERAŻAJĄCEGO…

Pasażerka samolotu poczuła ból w nodze! Nagle zauważyła w nogawce COŚ PRZERAŻAJĄCEGO…

Okazuje się, że kobieta została kilkukrotnie ukąszona przez skorpiona. Do zdarzenia doszło w jednym z samolotów United Airlines z San Francisco do Atlanty (rejs oznaczony symbolem UA 575). 

Pasażerka poczuła dyskomfort i niepokój, ponieważ w trakcie lotu bardzo zabolała ją noga. Gdy weszła do samolotowej toalety doznała prawdziwego szoku. Z jej nogawki wypadł skorpion, który wcześniej zaatakował ją kilkukrotnie. 

Chwilę po tym jak samolot wylądował w Atlancie, kobieta została przetransportowana do pobliskiego szpitala. Otrzymała także pierwszą pomoc od ratowników medycznych już na płycie lotniska. Zdarzenie miało miejsce 5 grudnia bieżącego roku. 

Gdy kobieta zauważyła w toalecie ślady ugryzienia pajęczaka, poczuła, że zaraz zemdleje. Nie była w stanie samodzielnie dogonić skorpiona. Pomogli jej w tym członkowie załogi samolotu. Pajęczak nie stwarzał już zagrożenia dla pozostałych podróżujących. Do tej pory nie udało się ustalić, w jaki sposób skorpion dostał się na pokład samolotu lecącego z San Francisco do Atlanty.

Linie lotnicze United Airlines zapewniają w swoim oświadczeniu, że pasażerka, która ucierpiała przez skorpiona była pod stałą opieką personelu samolotu.

Byliśmy w stałym kontakcie i troszczyliśmy się o jej samopoczucie – napisali przedstawiciele United Airlines.

 

Zdjęcie: PixabayKomentarze