samolocie

Pasażerka samolotu zamiast drzwi od toalety otworzyła wyjście awaryjne! Fatalna pomyłka kosztowała ją (…)!

Nie tak wyobrażali sobie lot pasażerowie samolotu linii Pakistan International Airlines z Manchesteru do Islamabadu. Maszyna odleciała z Anglii z ponad 7-godzinnym opóźnieniem! Wszystko przez fatalną pomyłkę jednej z pasażerek, która zamiast drzwi od toalety otworzyła wyjście awaryjne. Po naciśnięciu guzika automatycznie wysunęła się dmuchana rampa do ewakuacji.

Na szczęście do incydentu doszło na pasie startowym, chwilę po tym jak maszyna przygotowywała się do opuszczenia lotniska w Manchesterze. Jedna z pasażerek wstała i udała się do WC, pech chciał, że zamiast drzwi od łazienki omyłkowo nacisnęła guzik drzwi wyjścia awaryjnego. Tym samym uruchomiła opuszczaną rampę ewakuacyjną, a na pokładzie samolotu doszło do ogromnego zamieszania.

 

ZOBACZ:Pilotując prywatny samolot uprawiał seks z 15-latką. Milioner ma spore kłopoty!

 

Fatalna pomyłka kosztowała kobietę jak i pozostałych pasażerów mnóstwa nerwów, ponieważ maszyna odleciała do stolicy Pakistanu z ponad 7-godzinnym opóźnieniem. Wszyscy musieli opuścić maszynę, którą na nowo przygotowywano do odlotu. Niewykluczone, że pechowa pani poniesie z tego tytułu karę finansową, ponieważ naraziła linie lotnicze na spore straty.

 

 

 

źródła: p2.pl, foto pixabay.com

 

 

 

 

 

Komentarze