Kazadi przekazała dobre wieści. Zobacz GORĄCE video gwiazdy!

35-letnia Patricia Kazadi to aktorka, osobowość telewizyjna i piosenkarka. Pomimo swojej popularności gwiazda przyznała, że cierpiała na depresję, a w 2020 roku znikła z mediów.

Jak się później okazało Patricia Kazadi cierpiała z powodu ogromnego bólu, który uniemożliwiał jej nawet samodzielne poruszanie się. Dopiero po długotrwałym diagnozowaniu dowiedziała się, że cierpi na endometriozę.

Po tych trudnych doświadczeniach 35-latka przemyślała wiele spraw i rozprawiła się także ze swoimi kompleksami. Dziś Patricia przekazała radosne wieści i opublikowała gorące video.

 

https://www.instagram.com/kazadi_official/

 

Na nagraniu mówi, że od dziecka miała kompleksy:

 

Czułam się niewystarczająca. Niewystarczająco ładna, chuda, biała, polska. A czasami nawet niewystarczająco czarna.

 

Na szczęście jednak teraz Kazadi czuje się wystarczająca i została twarzą kampanii Victoria’s Secret o nazwie Undefinable [Niedefiniowalne].

Kobiety wybrane do kampanii słynnej marki bielizny opowiadają o swoich osobistych doświadczeniach. Podkreślają też, że kobiety są niedefiniowalne przez nikogo poza nimi samymi.

 

Będąc nastolatką marzyłam, że zostanę aktorką, piosenkarką i… modelką Victoria’s Secret ☺️👙🧚🏼‍♀️

– czytamy w poście Patricii Kazadi.

 

Jej marzenie się spełniło:

 

Nie musiałam się zmieniać, dopasowywać do czyichś wytycznych – będąc po prostu sobą, na własnych zasadach – zostałam ambasadorką kampanii #undefinable Victoria’s Secret 🙏🏽🙌🏽 Narzuconym nam „beauty standardom” mówimy głośne: „pa-pa”! 😊 Piękno nie ma definicji! Chcę widzieć je w pełnym spektrum – bez względu na wiek, rozmiar czy kolor skóry. Piękno definiujesz TY! 💪🏽💗

 

Nagranie zobaczcie poniżej!

 

>>>Anna Powierza przyznała: „W moim życiu jest kobieta”

 

Komentarze