Paula Tumala jako hot mamuśka. Zobacz zdjęcia!

Paula Tumala to modelka i celebrytka. Popularność zyskała dzięki udziałowi w teledysku do piosenki Cleo i Donatana pt. „My Słowianie”.

Od tego czasu Paula Tumala brała udział w różnych sesjach zdjęciowych i projektach reklamowych. Jednak ostatni rok nie był dla niej łatwy. W styczniu 2020 r. urodziła bliźniaczki. W czasie ciąży celebrytka znacznie przybrała na wadze i po porodzie nie mogła wrócić do dawnej figury. U osoby, dla której ciało jest de facto narzędziem pracy, było to bardzo frustrujące.

 

taką figurę miała w styczniu 2021 – https://www.instagram.com/paulatumala/

 

Jak sama przyznała, musiała przejeść trudną drogę:

 

Chodzi tu o drogę jaką musiałam pokonać w starciu z samą sobą , by z kobiety sex-bomby, która patrzy tylko na Zewnętrzne Ja, nie praktukującej wdzięczności, czasami marudy, stać się kobietą SILNĄ , ZADOWOLONĄ, SZCZĘŚLIWĄ przede wszystkim MAMĄ doceniającą to, co ma.

 

W lutym 2021 r. Paula Tumala rozstała się ze swoim partnerem [czytaj tutaj]. Jednak, paradoksalnie, to właśnie ostanie miesiące pozwoliły jej dojść do siebie. Teraz celebrytka obwieściła triumfalnie:

 

Mówiłam już że wracam do gry ? 😈😈😈

 

W innym poście Paula Tumala napisała:

 

Jak Wam się podoba mamuśka w takim wydaniu ? 😈😜❤️❤️❤️❤️❤️

Jeden chwali się nowym autem, kto inny torebką, a ja się pochwale FORMĄ życia … nie tylko zewnętrzną, ale i wewnętrznie czuje się 💪🏻 PETARDA!!!

 

Zdjęcia Pauli jako gorącej mamuśki poniżej.

 

Zobacz też: Natalia Siwiec pokazała plecy i coś więcej! Zrobiło się gorąco! (FOTO)

 

mama bliźniaczek – https://www.instagram.com/paulatumala/
Paula wraca do gry – https://www.instagram.com/paulatumala/
gorąca mamusia – https://www.instagram.com/paulatumala/


Komentarze