W marcu miała mastektomię, teraz pokazała się nago. Paulina Młynarska jest oburzona publikacjami na swój temat!

Paulina Młynarska w marcu tego roku zdecydowała się na bardzo kontrowersyjny zabieg – chodzi o profilaktyczne usunięcie obu piersi.

Profilaktycznej mastektomia to zabieg, jaki można wykonać, gdy jest wysokie ryzyko zachorowania na nowotwór gruczołu piersiowego. Jednak usunięcie piersi, będących atrybutem kobiecości, wydaje się być drastyczną decyzją. Jednak właśnie na to zadecydowała się Paulina Młynarska.

 

https://www.facebook.com/MlynarskaPauli

 

>>>Chotecka i Pazura nie chcą robić tego „indywidualnie”. Pokazali nagranie!

 

Nic więc dziwnego, że jej nagie zdjęcie w cztery miesiące po zabiegu wzbudziło niemałą sensację. Choć klatkę piersiową zasłania rękami, to i tak wiele osób uważnie przypatruje się tej części ciała.

 

W odpowiedzi na publikacje dotyczące fotografii z kąpieli na Krecie, Paulina Młynarska zamieściła pełen oburzenia wpis. Nie podoba jej się, że obecnie postrzegana jest przez pryzmat mastektomii:

 

Zimą tego roku przeszłam ważny i trudny zabieg, ale nie metamorfozę, której efekty mają mnie już na zawsze definiować. Kobiety kochane! 4 miesiące po rekonstrukcji mam piękne nowe piersi i w ogóle już nie myślę o tym co było.

 

Dziennikarka odniosła się do artykułów na swój temat:

 

Już w godzinę po publikacji, portale zakrzyknęły zgodnie: „ Młynarska pozuje nago po mastektomii!”. Okaleczenie, blizna, którą niewątpliwie taki zabieg zostawia, ma mnie teraz określać na każdym kroku. (…) Moje rany są wygojone. Nie było żadnego „pozowania nago po mastektomii”, była uchwycona na zdjęciu chwila szczęścia i jedności z naturą.

– zapewnia.

 

>>>Romantyczna Kasia Cichopek podpadła fanom. „Proszę się nie gniewać za szczerość” – pisze jedna z internautek.

 

nago w 4 miesiące od zabiegu – https://www.facebook.com/MlynarskaPauli

 

Pod tym postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci zapewniali, że zdjęcie z kąpieli jest piękne i zachęcali, by Młynarska nie przejmowała się publikacjami. Ale były i takie głosy:

 

Pani Paulino, lubi Pani prowokować, więc musiała Pani też mieć to ( z tyłu głowy), że to zdjęcie będzie inaczej zinterpretowane. Tym bardziej, że w ówczesnych czasach część osób tylko patrzy i wyciąga wnioski, nawet nie czytając..

– zauważyła jedna z komentujących.

 

Wczoraj wrzuciłam tu zdjęcie z przecudownej wyprawy do jednego z kreteńskich miejsc mocy. Znajdziecie je poniżej. I na…

Posted by Paulina Młynarska on Thursday, July 1, 2021

 

https://www.facebook.com/MlynarskaPauli/posts/338082767686205Komentarze