Paulina Sykut-Jeżyna w kreacji z OLBRZYMIM dekoltem!

Paulina Sykut-Jeżyna zaskoczyła fanów. Wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje z olbrzymim dekoltem! Właśnie w tej kreacji wystąpiła podczas finału „Tańca z Gwiazdami”.

Strój Pauliny jest kuszący. To biała sukienka z piórami. Kluczowym jej elementem jest olbrzymi dekolt!

-Będę tęsknić za naszymi tanecznymi piątkami i za wszystkimi którzy tworzą @tanieczgwiazdami ❤️ Mam nadzieję, że niebawem się spotkamy :)🙏🏻 @edyta_zajac @bartkiewiczmichal, paro nr 7 🙂 , z całego serca gratuluję !! ..i pamiętajcie, że jesteśmy umówieni u babci Edyty na pomidorówkę😉 Kochani Widzowie, dbajcie o siebie i do szybkiego zobaczenia w telewizorze 💋😉 Dziękuję❤️- napisała.

Sukienka ma spore rozcięcie w okolicach nogi, co dodaje jej smaczku. Dodatkiem do stylizacji są białe kolczyki. Prezenterka postawiła na delikatny makijaż.

Co napisali fani?

Gratulacje! Jak zawsze super elegancko i profesjonalnie z @krzysztof_ibisz_official. 👏👏👏Trudna edycja, ale przez to wyjątkowa. Dziękuję Wam za to, że w finale, poza niepotrzebną akcją-manifestacją kilku osób, udało się uciec od polityki. Rozrywka nie powinna dzielić. Uściski! 💐

Jeśli chodzi o TzG to Pani wygrywa każdą edycje, jeśli chodzi o dobór sukni, wdzięk, grację i prezencję.

Pięknie Pani w tej sukni… 🤩

Paulinko jesteś cudowna, piękna, wspaniała 💖ja będę tęsknić za naszym Aniołkiem 💖

Fot. Instagram

Paulina Sykut-Jeżyna jest prezenterką Polsatu. Prowadzi „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jest również prezenterką pogody w Telewizji Polsat i Polsat News. Wcześniej była gospodynią „Must be the music. Tylko muzyka”.

Zobacz także: Tancerka „Tańca z Gwiazdami” nęci nogami. Przy okazji ujawniła, że…

Fot. InstagramKomentarze