Paulla świeci piersiami na ściance! Ale zdjęcie!

Paulla jest piosenkarką. W piątek występowała w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Na scenie pojawiła się w kreacji, która mocno eksponowała jej biust.

Sukienka Paulli jest niezwykle piękna. Ma bufiaste rękawy i ogromny dekolt. Kreacja jest w kolorze złota.

– Wystąpiłam dla Was w @tanieczgwiazdami ❤z piosenką Lary Fabian „I will love again”🎙🎤 Nie mogłam Wam o tym wcześniej napisać bo najpierw musiałam przejść test na koronawirusa🥶 Kiedy się okazało, że jestem zdrowa mogłam dopiero zacząć próby (praktycznie przed samym programem)🎧🎼 Powiem Wam, że jest mi bardzo przykro jak patrzę na to co się dzieje na świecie😭 Te maseczki😷, wszystkie obostrzenia⛔, brak wydarzeń kulturalnych, koncertów za którymi tak strasznie tęsknię😢…. Wiem jednak, że nic nie trwa wiecznie. I przyjdzie moment, gdy zaświeci słońce ☀️☘️ – napisała.

Piosenkarka postawiła na srebrne kolczyki i wyrazisty makijaż. Założyła też szpilki w kolorze kremowym.

Paulla błyszczała nie tylko na ściance, ale też na scenie „Tańca z Gwiazdami”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wystąpiłam dla Was w @tanieczgwiazdami ❤z piosenką Lary Fabian „I will love again”🎙🎤 Nie mogłam Wam o tym wczesniej napisać bo najpierw musiałam przejść test na koronawirusa🥶 Kiedy się okazało, że jestem zdrowa mogłam dopiero zacząć próby (praktycznie przed samym programem)🎧🎼 Powiem Wam, że jest mi bardzo przykro jak patrzę na to co się dzieje na świecie😭 Te maseczki😷, wszystkie obostrzenia⛔, brak wydarzeń kulturalnych, koncertów za którymi tak strasznie tęsknię😢…. Wiem jednak, że nic nie trwa wiecznie. I przyjdzie moment, gdy zaświeci słońce ☀️☘️ Bardzo współczuję wszystkim artystom, wszystkim ludziom, którzy tracą pracę, którzy prowadzą firmy i w ciagu jednej doby muszą je zamknąć. Myślę o lekarzach, pielęgniarkach🩺 i całej służbie zdrowia💉, która wykonuje tytanicznie ciężką pracę. Wszystkich Was mocno przytulam i zalecam: myślmy pozytywnie, nie oglądajmy wiadomości 📺 od rana do wieczora, bo się tylko bez sensu nakręcamy złymi informacjami‼️ Posłuchajcie muzyki🎼🎧, idźcie do lasu na spacer🌲🌳 Poczytajcie książkę📖, obejrzyjcie film🎞zadzwońcie do przyjaciół. Żyjcie normalnie🙏 Bądźcie wdzięczni za to, co macie! Od Was samym zależy punkt widzenia! Zawsze tylko od Was! Dbajcie o higienę, myjcie ręce, po prostu uważajcie👀 Jak świat światem wirusy były, są i będą. Negatywne myśli obniżają nastrój, energię i co za tym idzie, spada nasza odporność! Głowa do góry, uśmiech, pozytywne myślenie… to przecież nie koniec świata 🌏❤️💋 Na przyszły tydzień, szykuje dla Was kolejną niespodziankę, będzie reportaż, wywiad i zaśpiewam dla Was na żywo🎤🎙🎼 Ściskam Was ogromnie mocno, Wasza Paulla😍😍😍 Bardzo chciałam z całego serca podziękować: 😘@g_style_pracownia_krawiecka za obłędną sukienkę, 😘@ewagil_official za cudowny makijaż. #paulla #tanieczgwiazdami #dwts #polsat #wystep #live #ewagil #gstyle #music #singer #love

Post udostępniony przez Paulla (@paulla_official)

Co na to fani? Pojawiły się same pozytywne komentarze.

Cudownie wyglądasz kochana 💓💓

paulla ❤️💕🥰💝💗💙

Dużo mądrych rzeczy napisała Pani. Wiadomości mało 😀 dużo spacerku, muzyki i wieczorem drineczka na oskarżenie. Wirusy były, są i będą. Dokładnie. Higiena zawsze zalecana 👏

Pięknie wyglądasz w tym kolorze ✨⭐

Fot. Instagram

Paulla, czyli Paulina Ignasiak to piosenkarka. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Pleszewie, gdzie śpiewała w szkolnym chórze. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia w Pleszewie. Tam uczyła się gry na gitarze klasycznej oraz na fortepianie.

Najbardziej znana jest z przeboju „Od dziś”.

Zobacz także: Ale pościg! Uciekał przed policją, bo zrobił coś skandalicznego!

Fot. InstagramKomentarze