Paweł Fajdek na kwarantannie podpadł obrońcom zwierząt. Tak potraktował swoje psy

Paweł Fajdek nasz mistrz w rzucie młotem podpadł właśnie obrońcom zwierząt. Sportowiec przebywa w domu po powrocie z obozu sportowego w Portugalii, ale nie zamierza się lenić. Ćwiczy w czterech ścianach, ale to jak to robi bardzo nie spodobało się tym wrażliwszym. Dlaczego? 

Paweł Fajdek jest jednym z tych znanych ludzi, którzy cały czas apelują do ludzi o pozostawanie w domach i nie lekceważenie kwarantanny i zaleceń instytucji sanitarnych. Sam także postanowił dać przykład i pokazał jak organizuje sobie trening we własnych czterech ścianach. Wszystko byłoby okej, gdyby nie to, że do swoich ćwiczeń postanowił wykorzystać swoje dwa buldogi, a wszystko nagrał i zamieścił na Instagramie. To wywołało burzę wśród obrońców zwierząt. Czy Paweł Fajdek naprawdę zrobił coś bardzo karygodnego?

 

Coco i Chanel, bo takie imiona noszą psy Fajdka posłużyły mu jako… hantle. Mężczyzna owinął je ręcznikami i zaczął podnosić do góry. Dla takiego wielkiego chłopaka taki ciężar był pewnie nieodczuwalny, dlatego należy to potraktować raczej jako forma żartu. Psy też nie wyglądały na przerażone lub cierpiące. A jednak na Instagramie wylało się szambo.

 

ZOBACZ TEŻ: Rząd USA ma nowy raport. Tyle potrwa pandemia koronawirusa

 

Nie od dziś wiadomo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Dziś nasza współpraca przeszła na wyższy level. Dwa moje skarby dzielnie znoszą trudy kwarantanny i bardzo chętnie biorą udział w treningu zastępczym. Oczywiście, co seria, to smakołyki. P.S. do ćwiczeń użyto niezwykle miękkich ręczników!

– napisał Fajdek.

 

Wśród krytykujących internautów znalazło się nawet Towarzystwo Ochrony Zwierząt, którego przedstawiciel napisał:

 

„Panie Pawle, rozumiemy, że obecna sytuacja w kraju może obciążać psychikę człowieka i stąd Pana zachowanie. Proszę jednak dobrze się zastanowić nad swoim zachowaniem i przemyśleć, czy psy są równie zadowolone z pana poczynań, jak Pan”.

 

Paweł Fajdek zdecydował się usunąć nagranie, ale w zamian za nie opublikował nowe, na którym także bawi się z psami z pomocą ręczników. Zostawił też niewybredny komentarz dla przewrażliwionych internautów.

 

 

UWAGA! Film zawiera sceny, na których widać ręcznikową traumę moich psiaków. Tylko dla widzów o mocnych nerwach. #zajmijsieswojadupa”

 

My również zalecamy nieco więcej luzu w tych trudnych czasach. Dla wszystkich.Komentarze