Paweł Królikowski miał wielkie MARZENIE! Wszystko przygotował, ale nie zdążył go spełnić

Paweł Królikowski miał wielkie MARZENIE! Wszystko przygotował, ale nie zdążył go spełnić

Poznaliśmy tajemnicę o wielkim marzeniu znanego aktora, Pawła Królikowskiego! Aktor zmarł w zeszłym miesiącu i już niestety nie zdążył go spełnić.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego tego roku, po 58 latach zmagań z tętniakiem mózgu i innymi przeciwnościami losu. Były momenty w jego życiu, kiedy czuł wielkie przygnębienie i topił smutki w alkoholach, jednak aktorstwo i jego wielkie marzenie wyciągnęły go z dołka.

 

CZYTAJ TAKŻE: ALKOHOL lekarstwem na koronawirusa? Naukowcy zdradzają czy DZIAŁA

Paweł Królikowski był jednym z najbardziej sławnych polskich aktorów. Urodził w 1961 r. i żył 58 lat. Zmagał się z długoletnią poważną chorobą neurologiczną – tętniakiem mózgu. Znany był m.in. z roli Kusego w serialu emitowanym przez stację TVP1 pt. „Ranczo”. Paweł Królikowski miał żonę, trzech synów i dwie córki. Starsza, Julia, ma 21 lat, a najmłodsza z nich, Marcelina, ma dopiero 19 lat.

 

CZYTAJ TAKŻE: Polska nie dostanie od UE masek, kombinezonów i rękawiczek?! Spóźniliśmy się…

 

W grudniu 2019 r. Królikowski trafił do szpitala i od tego momentu z jego zdrowiem było coraz gorzej. Pozostawił po sobie wiele niezakończonych projektów, a także niespełnione marzenie, które ujawnił „Super Express”.

 

W 2018 r. Królikowski został prezesem Związku Artystów Scen Polskich.

 

Moim celem i zadaniem jest to, by ZASP stał się też współorganizatorem produkcji medialnych w Polsce. To jest moje marzenie. Aby aktorzy kojarzyli ZASP z miejscem, w którym interesujemy się naszym zawodem medialnym z punktu widzenia jakości pracy i finansów. Tak, by wysyłać czytelny sygnał, że jak coś będzie kojarzone z marką ZASP – to wiadomo, iż jest prestiżowe dla uczestników, ma wysoką, jakość, no i jest dobrze płatne

 

-mówił aktor w wywiadzie dla PAP.

 

Paweł Królikowski marzył, aby wraz z Janem Marią Tomaszewskim, specjalistą ds. teatru, stworzyć teatr muzyczny. Niestety aktor nie zdążył spełnić tego projektu.

 

Wszystko było już ustalone. Ostatnie rozmowy na ten temat odbyły się w listopadzie. Niestety, w grudniu Paweł trafił do szpitala i już nie wrócił do nas

 

– zdradził znajomy Królikowskiego.

 

Źródło: plotek.pl / foto zrzut ekranu Youtube.com Dzieło TVKomentarze