PAWLIKOWSKA UJAWNIA SZCZEGÓŁY! Takim mężem był Cejrowski

PAWLIKOWSKA UJAWNIA SZCZEGÓŁY! Takim mężem był Cejrowski

PAWLIKOWSKA UJAWNIA SZCZEGÓŁY! Niedawno za pośrednictwem prasy dziennikarka i podróżniczka wspominała swojego byłego męża. Zdradziła, jakim mężem był Wojciech Cejrowski.

 

 

PAWLIKOWSKA UJAWNIA SZCZEGÓŁY! Jakim mężem był dla niej Cejrowski?

Beata Pawlikowska i Wojciech Cejrowski byli parą przez 13 lat. Ich małżeństwo niestety nie przetrwało próby czasu. Para rozstała się w 2004 roku. W jednym z wywiadów zdradziła, że związek z ekscentrycznym dziennikarzem był dosyć trudny.

Na początku wydawało się, że dużo nas łączy (…) To jest kwestia uczciwości. Kiedy jesteś z kimś tylko dlatego, że czujesz, że nie masz innego wyjścia, to na pewno nie jest dobra miłość (…) Uświadomiłam sobie, że nie jesteśmy przyjaciółmi, nie szanujemy się. Miotamy się między niechęcią, miłością, poczuciem winy i obowiązku. Raz się kochamy, potem trzaskamy drzwiami. To nie jest dobra miłość. To jest rodzaj niewoli. Uczciwie było przyznać się do tego i odejść – wspominała niegdyś Beata Pawlikowska.

Obecnie pani Pawlikowska związana jest z amerykańskim prawnikiem Dannym Murdockiem. Para zaręczyła się jakiś czas temu. Wiele wskazuje na to, że dziennikarka wreszcie znalazła miłość swojego życia. Zakochani są ze sobą bardzo szczęśliwi i planują wspólną przyszłość. Podróżniczka wyznała, że jej obecny związek przepełniony jest szacunkiem i akceptacją.

My od początku, nie umawiając się i nie wiedząc, że mamy do tego podobne podejście, mieliśmy do siebie przede wszystkim szacunek. Instynktowne przekonanie o tym, że drugi człowiek jest osobną indywidualnością. Jest taki, jaki jest, bo taki właśnie chce być. Nawet jeśli jest inny ode mnie w niektórych kwestiach. Na tym polega wzajemna akceptacja i szacunek, i myślę, że to jedna z najważniejszych cech dobrego związku – powiedziała w najnowszym wywiadzie dla Vivy podróżniczka. 

Wiele wskazuje na to, że czas leczy rany. Niedawno była żona Cejrowskiego zdradziła, że nie pała do niego nienawiścią – wręcz przeciwnie… jest mu wdzięczna za to, że po rozstaniu odnalazła siebie na nowo.

 

 

 

 

Szanuję go i życzę mu wszystkiego co najlepsze. Nie mam już przykrych wspomnień. Wprost przeciwnie, jestem mu wdzięczna dlatego, że poszłam za tym, co czułam w sercu i mogłam dzięki rozstaniu poznać i zrozumieć siebie. Zawsze będę Wojtka szanować – mówiła o Wojciechu Cejrowskim Pawlikowska (Fakt).

Zobacz: Wojciech Cejrowski W PUNKT na temat całowania … !Komentarze