Piaseczny zaprasza fanów do udziału w teledysku do piosenki „Miłość”. Sprawdź, jak się zgłosić!

Piosenka „Miłość” z jubileuszowego albumu Andrzeja Piasecznego pt. „50/50” stała się jego coming outem.

To właśnie w tej piosence padają słowa:

 

Nie możesz zasnąć i przestać śnić,
A życie chciałbyś dzielić tylko z nim
I znów zawracasz i wstajesz znów
Tysiące jak miliony wcześniej już

 

Uwagę zwróciła fraza, „życie chciałbyś dzielić tylko z nim”, która mogłaby mieć neutralny charakter i dotyczyć na przykład miłości mężczyzny i kobiety. Jednak w rozmowie w Radiu Zet, Piasek potwierdził, że w tym utworze śpiewa o samym sobie.

 

https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

Dziś odbyła się radiowa premiera piosenki „Miłość” na antenie MeloRadio. Wkrótce powstanie klip i Andrzej Piaseczny zaprasza swoich fanów do udziału w nagraniu. Teledysk będzie kręcony w Krakowie.

 

Dziewczyny, chłopaki, młodzi, starsi, hetero, homo, les, tacy jacy jesteście. Z flagą czy bez, jakkolwiek chcecie pokazać siebie i swoją miłość.
Producenci teledysku wybiorą kogoś z Was, skontaktują się z Wami i zaproszą do udziału w naszym teledysku. Czasu nie jest dużo, ale fajna propozycja, prawda?

– pisze Piaseczny.

 

Co trzeba zrobić, by zgłosić swoją chęć udziału e nagraniu teledysku do piosenki pt. „Miłość”? Wystarczy przesłać swoje zdjęcie:

 

Pokażcie nam swoją miłość. Przyślijcie do nas na profil facebookowy bądź instagramowy wspólne zdjęcie oznaczone @andrzejpiaseczny_official i #miłość .

 

Czasu jest mało, że nagrania mają być dosłownie za kilka dni. Tym samym osoby, które chciałby wystąpić w klipie nie powinny zwlekać i jak najszybciej przesłać swoje zgłoszenie.

 

Zobacz też: Kwaśniewska rozbawiła ich do łez! „No tak rozkładać nogi w internetach 😱” [FOTO]Komentarze