Piaseczny zaskakuje! Do sieci wypłynęło nagranie, w którym wulgarnie obraża PiS, Konfederacje i przyznaje się do…

Znany z programów w Telewizji Publicznej Andrzej Piaseczny zaskoczył wielu. Do sieci trafiło nagranie z jego imprezy urodzinowej. Podczas niej wulgarnie obrażał partię rządzącą oraz Konfederacje. Jego przyjaciele ułożyli mu natomiast piosenkę o alkoholu i narkotykach.

 

Andrzej Piaseczny niedawno skończył 50 lat. Wobec tego jego najbliżsi przyjaciele postanowili urządzić mu imprezę urodzinową. Ta odbyła się nad morzem w mieszkaniu Nergala. To właśnie lider zespołu Behemoth nagrywał przyjęcie. Na filmiku z imprezy widać jak zgromadzeni wznoszą toasty. Podczas jednego z nich Andrzej Piaseczny postanowił zaatakować Prawo i Sprawiedliwość oraz Konfederacje.

 

„Jeb*ć biedę” – krzyknął na początku celebryta. Po chwili dodał: „Je*ać PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam co tego…”.

 

Gdy jego towarzysze usłyszeli ten toast to zaczęli mu wtórować. Menadżerka zaczęła m.in. powtarzać do kamery: „Jeb*ć PiS, jeb*ć PiS”.

 

Przyjaciele Piasecznego z okazji urodzin ułożyli dla niego specjalną piosenkę. Śpiewali w niej: „nieobce są ci dragi i picie”. Muzyk jednak na te słowa się oburzył i twierdził, że „tylko miękkie”. Wobec tego Nergal dodał: „twarde, hera, hera”. Solenizant jednak wciąż protestował.

 

Andrzej Piaseczny jest popularnym piosenkarzem oraz swoja sławę zawdzięcza też serialowi „Złotopolscy”. Obecnie występuje w programach Telewizji Publicznej takich jak: „The Voice of Poland” oraz „Bitwa na głosy”.

 

Źródło: DoRzeczy

Foto: You Tube/ The Voice of Poland (zrzut ekranu)Komentarze