Piasek i Michał Witkowski… RAZEM?! Słowa pisarza wywołały burzę w sieci!

Ostatnio Andrzej Piaseczny oficjalnie przyznał, że jest gejem. Do coming out’u Piaska nawiązał też Michał Witkowski. Pisarz ujawnił, że Piasek podoba mu się już od wielu lat. Czy coś z tego będzie?

Wyznanie Piaska

Andrzej Piaseczny kilka dni temu ujawnił prawdę o swojej orientacji seksualnej. Artysta na najnowszej płycie w utworze zatytułowanym Miłość śpiewa o uczuciu do drugiego mężczyzny. Wyznanie Piaska wywołało burzę w internecie. Jednak tak na prawdę od wielu lat spekulowano o orientacji seksualnej znanego piosenkarza. Jednak on sam wcześniej nie potwierdził krążących plotek. Coming out ’u dokonał zaledwie kilka dni temu.

Podoba się Witkowskiemu

Sytuację postanowił wykorzystać pisarz, Michał Witkowski. Ten od lat nie ukrywa swojej orientacji seksualnej. Otwarcie mówi, że jest gejem i pokazuje swoich partnerów podczas różnych eventów. Witkowski w rozmowie z Super Expressem przyznał, że Piasek podoba mu się od lat. Pisarz powiedział:

To , że jest gejem było wiadome przynajmniej od 30 lat. Możliwe, że niektóre kobiety nie chciały tego przyjąć do wiadomości, bo Piasek był i jeszcze nawet jest niezłym ciachem, w związku z tym nie chciały go tracić”.

 

Będzie randka?

Michał Witkowski przyznał, że marzy mu się spotkanie z Andrzejem Piasecznym. Jednak do takiej randki powinno dojść przynajmniej piętnaście lat temu, a nie teraz. Pisarz tłumaczył:

Teraz to byłoby już takie geriatryczne spotkanie dwóch dinozaurów”

Jak sądzicie czy znajomość między Witkowskim, a Piaskiem miałaby szansę się rozwinąć? Czy panowie pasują do siebie?

Źródło: Super Express

Zdjęcia: FacebookKomentarze