Krzysztof Piątek w Premier League! Manchester United z ofertą za Polaka

Klub z Old Trafford słynie z tego, że jak tylko na horyzoncie pojawi się młody utalentowany piłkarz, gigant z Anglii od razu chce go dostać pod swoje skrzydła. O liczbach piłkarzy łączonych z United krążą już legendy. Tym razem plotka wydaje się bardziej niż prawdopodobna… Machester United potrzebuje napastnika, a Krzysztof Piątek potrzebuje zmiany otoczenia. Idealnie?

Wieść obiegła media lotem błyskawicy. Angielski klub ma już mieć przygotowaną ofertę za Polaka, który dobrze się spisywał na włoskich boiskach, ale obecnie zaliczył spadek formy. Ostatnimi bramkami Krzysztof Piątek udowodnił jednak, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Zauważyli to włodarze Manchesteru United, którzy znaleźli się nagle w podbramkowej sytuacji. 

Czytaj także: Znany aktor zaczął rapować i nagrał płytę! Wyda ją legendarna wytwórnia

Otóż, podstawowy napastnik i siła napędowa czerwonych diabłów, Marcus Rushford w przedostatnim meczu musiał zejść z boiska w trakcie spotkania. Anglik trzymał się za plecy, co nigdy nie jest dobrym sygnałem. Okazało się, że doznał dużo poważniejszej kontuzji, niż początkowo się spodziewano, a jego przerwa w grze potrwa kilka miesięcy. W tej sytuacji klub z Old Trafford zaczął rozglądać się za ofensywnym graczem, którego mógłby wypożyczyć do końca sezonu. Tak, aby Rush spokojnie mógł dojść do siebie po urazie. 

Jego znaczenie dla drużyny można było zauważyć w meczu z Liverpoolem. Ole Gunnar Solskjaer nie miał wtedy młodego zawodnika do dyspozycji. Ekipa z Manchesteru nie zdołała strzelić żadnej bramki. W poprzedniej rundzie to właśnie United odebrał jedyne punkty niepokonanemu Liverpoolowi w tym sezonie. 

Czytaj także: Piłkarka zmasakrowana na treningu. Horror na boisku!

Dziennikarz David Ornstein na swoim Twitterze poinformował, że klub z czerwonej części Manchesteru przygotowuje ofertę za Krzysztofa Piątka. Zawodnik jest „do wyciągnięcia” za 35 mln euro. Oprócz najbardziej utytułowanego angielskiego klubu obecnie znajdującego się w potrzebie (według medialnych doniesień) napastnikiem Milanu interesują się również Tottenham, Aston Villa, Crystal Palace, West Ham, Newcastle, a także… PSG.Komentarze