Piękna i bestia, a może raczej Guliwer i Calineczka. Najsilniejszy człowiek świata wziął ślub [FOTO]

ślub

Olbrzym z Islandii to aktualnie najlepszy ze strongmanów na świecie. Thor Bjornsson znany jest również fanom serialu ,,Gra o Tron”, w którym wcielił się w postać Gregora ,,Góry” Cleganea. Mężczyzna ma ponad dwa metry wzrostu podczas gdy jego ukochana jest od niego niemal o połowę niższa. Para właśnie wzięła ślub.

 

 

Już od początku swojej znajomości wzbudzali spore zainteresowanie. Gdy popatrzy się na ich zdjęcia od razu rzuca się w oczy olbrzymia różnica wzrostu i masy jaka ich dzieli. Niejednokrotnie ten właśnie kontrast był powodem do niewybrednych komentarzy z jakimi musieli się zmierzyć. Nie wpłynęło to jednak na łączące ich uczucie, czego dowodem jest ich ślub.

 

 

 

Poznali się w ubiegłym roku w barze w Kanadzie, gdzie pracowała Kalsey Hanson. Od razu przypadli sobie do gustu. Dzieląca ich różnica wzrostu sprawiła, że szybko stali się ulubieńcami internautów. Thor ma 206 centymetrów wzrostu, podczas gdy Kalsey ma niecałe 160 centymetrów. Wiele osób dziwi się, że nie stanowi to dla nich żadnego problemu. Kobieta zapytana o to, w jaki sposób się całują odpowiedziała, że jej ukochany zazwyczaj musi się pochylić, ona zaś wspiąć na palce. Dodała, że często, jak na siłacza przystało, podnosi ją po prostu do góry. Wszak posiadanie tytułu najsilniejszego mężczyzny na świecie zobowiązuje.

 

 

 

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BpKmO1xC3qW/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BpKmOUnC1dE/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BoEHiDLi_ax/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BoFL-d3HNIi/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

 

 

Para wzięła ostatnio ślub. Ceremonia miała miejsce na Islandii, skąd pochodzi mężczyzna. Na Instagramie można zobaczyć ich wspólne zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. Może teraz kiedy są już małżeństwem ludzie przestaną im wytykać dzielące ich różnice, a skupią się wyłącznie na łączącym ich uczuciu.

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ:Pasażerowie przeżyli podniebny horror. W wyniku niebezpiecznej sytuacji piętnaście osób zostało rannych [FOTO]

 

 

 

 

 

 

foto instagram / źródło facet.onet.pl / wizaz.pl

Komentarze