Piękna Miss postanowiła wrócić do pracy w szpitalu! Chce pomóc w walce z (…)!

Piękna Miss postanowiła wrócić do pracy w szpitalu! Chce pomóc w walce z (…)!

Bhasha Mukherjee udowodniła, że jest nie tylko niezwykle piękną kobietą, ale osobą o wrażliwym sercu. Młoda lekarka, która w 2019 roku zdobyła tytuł Miss Anglii postanowiła wrócić do pracy w szpitalu. Przyznała, że chce pomóc kolegom w walce z pandemią koronawirusa.

Brytyjka tytuł najpiękniejszej kobiety na Wyspach zdobyła w lipcu zeszłego roku. Dzięki temu mogła wystartować w grudniowych wyborach Miss Świata. Bhasha Mukherjee przyleciała do kraju, aby kontynuować pracę lekarza w szpitalu. Piękna miss postanowiła wrócić do zawodu kiedy dowiedziała się o trudnej sytuacji w walce z koronawirusem na Wyspach Brytyjskich. Bhasha zawiesiła karierę w medycynie, ponieważ po zdobyciu korony najpiękniejszej rozpoczęła pracę jako ambasadorka organizacji humanitarnych i podróżowała po świecie. Była min. w Afryce i biednych krajach Azji.

 

ZOBACZ:Namawiał fanów, do niewychodzenia z domów! Zorganizował imprezę, na którą zaprosił (…)!

 

Była Miss z uwagą przez cały czas śledziła dramatyczne informacje napływające z kraju i w końcu postanowiła wrócić i pomóc kolegom w ciężkiej pracy. Mukherjee pracuje w szpitalu w Bostonie we wschodniej Anglii. Brytyjka udzieliła wielu wywiadów, w których podkreśliła, że chciała od razu wrócić do pracy i zacząć pomagać. Miss Anglii przyznała, że nie mogła wytrzymać bez pracy w szpitalu, którą jest dla niej wszystkim. Teraz tak jak reszta kolegów i koleżanek będzie pomagać pacjentom zmagającym się z koronawirusem.

 

ZOBACZ TAKŻE:MIAŁA KORONAWIRUSA! Opisała, CO DZIAŁO SIĘ z jej ciałem

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: youtube.com

 Komentarze