Piękna piłkarka postanowiła wejść w branżę dla dorosłych. Wielu fanów jest zachwyconych

O piłkarce Madeleine Wright zrobiło się głośno już kilka miesięcy temu, gdy została wyrzucona z klubu Charlton, W związku z tym 22-latka postanowiła powiesić korki piłkarskie na kołku i zająć się inną branżą. Od teraz będzie publikować treści dla dorosłych w swoim wykonaniu.

 

O Madeleine Wright głośno było już parę miesięcy temu. Piłkarka zmieniła barwy klubowe. Przeszła z Milwall do Charlton. W nowym klubie nie zagrzała jednak zbyt długo miejsca. Internet okrążyły treści opublikowane na jej SnapChacie. Ukazane tam było jak 22-latka wdycha dziwny gaz z balona oraz podczas prowadzenia samochodu pije szampana. Do tego pojawiły się informacje jakoby opublikowany został również film pornograficzny z nią w roli głównej. Wright jednak temu zaprzeczyła.

 

Mimo wszystko Charlton postanowił pożegnać się z piłkarką po niespełna dwunastu miesiącach od podpisania kontraktu. W związku z tym Madeleine Wright postanowiła zająć się czymś innym niż piłką nożną.

 

Parę dni temu 22-latka poinformowała za pomocą social mediów, że jej fani mogą obejrzeć jej nagie zdjęcia oraz filmy. Warunek jest jeden. Trzeba zapłacić 24 funty lub 33 dolary. Wówczas uzyska się miesięczny dostęp do treści dla dorosłych publikowanych przez byłą piłkarkę.

 

 

Wright na link do jej strony opublikowała na swoim Instagramie oraz Twitterze. Przez ten fakt zrobiło się o niej wyjątkowo głośno. To natomiast przysporzyło jej kolejnych fanów.

 

 

https://twitter.com/MaddieMadelene/status/1342739123308785666

 

Źródło: SportBible

Foto: You Tube/ Game World (zrzut ekranu)

Komentarze