PIĘKNA siostra Viki Gabor! Zobacz, jak wygląda! (Zdjęcia!)

Kim jest 17-letnia Melisa Gabor i czym się na co dzień zajmuje?

Sukces Viki

13-letnią Viki Gabor znają wszyscy. Nastolatka urodziła się w romskiej rodzinie i zrobiła oszałamiającą karierę nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami. Przypomnijmy, że Wiktoria jest finalistką drugiej edycji „The Voice Kids” (2019) oraz zwyciężczynią 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Czy wiecie, że młoda artystka ma starszą siostrę, która również działa w branży artystycznej?

siostra
IG

Jest naprawdę piękna

Melisa zdążyła już zrobić oszałamiające wrażenie na internautach, którzy zachwycają się jej egzotyczną urodą. 17-latka pisze na co dzień teksty i komponuje utwory.

„Bardzo mnie we wszystkim wspiera. Razem ze mną komponuje, jest w takim moim świecie i wie, jak to wygląda. Pomaga mi i wspiera chyba najbardziej i jest po prostu super! Cieszę się, że mam taką siostrę, która ze mną pisze, która rozumie te wszystkie sprawy i która mnie we wszystkim wspiera” – powiedziała Viki w rozmowie z Plejadą.

siostra
IG

Nie będzie śpiewać

Niestety, śpiewanie nie jest mocną stroną Melisy i dziewczyna woli pozostać przy komponowaniu muzyki.

„Ona nie czuje, że śpiewanie to jej rzecz, wstydzi się występować na koncertach. Ale tworzymy razem, wspólnie stworzyłyśmy #hot16challenge2. Cały czas robimy jakieś nowe rzeczy i piosenki. Pracujemy razem, po prostu” – wyznała Viki.

siostra
IG

Źródło: Interia

Zdjęcia: InstagramKomentarze