Piękni i Młodzi WALCZĄ O DZIECKO. Wiemy co działo się z nim w czasie BÓJKI!

Echa noworocznej kłótni i bójki pomiędzy członkami zespołu Piękni i Młodzi oraz ich obecnych partnerów wciąż nie cichną. Na nagraniu Dawida Narożnego z całego zamieszania słyszymy, że mężczyzna przyszedł zapytać się o swoją córkę, która miała być pod opieką jego byłej żony Magdy. Co działo się z dzieckiem?

Do kłótni i bójki między członkami zespołu Piękni i Młodzi doszło w nocy z 1 na 2 stycznia w hotelu Aquarion w Zakopanem. Dawid Narożny, który nagrał zajście zapytał Magdalenę Narożną o to, gdzie jest ich dziecko. 9-letnia Gabrysia miała być rzekomo pod opieką Magdaleny. Tymczasem kobieta w tym czasie siedziała w barze hotelowym i piła alkohol. Z kim była Gabrysia?

 

Dziecko jest pod moją opieką, gdy było pod twoją to ja się nie interesowałam, więc wyp*******j stąd

– powiedziała Magdalena, niejako potwierdzając, że dziecko jest pod jej opieką.

 

Potem między byłym małżeństwem doszło do rękoczynów. Wszystko to widać na nagraniu, które kilka dni temu opublikował fakt24.pl

 

https://www.facebook.com/fakt24pl/videos/818192091955841/

 

Dziennikarze fakt24.pl postanowili ustalić, co działo się z 9-letnią Gabrysią.  Skontaktowali się z menagerem zespołu Krzysztofem Boguckim. Mężczyzna twierdzi, że dziewczynką opiekowała się jego żona. 

 

Dzieckiem opiekowała się moja żona. W chwili, gdy przyjechała policja była trzeźwa. Jest nawet z tego sporządzona notatka służbowa

 

Inną wersję podaje Dawid Narożny, który twierdzi, że dziecko pozostawało dłuższy czas bez opieki. Jego zdaniem dopiero po przyjeździe policji Magdalena zaczęła szukać trzeźwej osoby ze swojego otoczenia i wówczas faktycznie dziewczynką zajęła się żona menagera. Wcześniej była sama w pokoju.

 

ZOBACZ TEŻ: Nauczycielka bez wstydu i zahamowań. Zaciągnęła ucznia do samochodu przed szkołą i…

 

Oskar Kamiński, mecenas Dawida Narożnego jest tego samego zdania. Twierdzi, że Magdalena Narożna była badana alkomatem, który wykazał, że kobieta ma pół promila alkoholu we krwi.

 

 Do Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem trafiło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Mój klient ma zastrzeżenia do opieki Magdaleny Narożnej nad ich wspólną córką. W dniu, gdy powstał film, pani Narożna miała zajmować się córką, a była w stanie nietrzeźwości, co potwierdziło badanie alkomatem

– powiedział Kamiński portalowi pudelek.pl

 

Inną wersję przedstawia Magdalena Narożna oraz zakopiańska policja, która podała, że awanturujących spisano i odesłano do pokojów. 

 

Sprawa z pewnością będzie się ciągnąć, bo na razie nic nie wskazuje na to, żeby którakolwiek ze stron dążyła do deeskalacji konfliktu. Dawid Narożny został usunięty z zespołu, ale nie zgadza się z tą decyzją. Co będzie dalej? Pokażą kolejne tygodnie.Komentarze