Pierwsze dziecko urodzone w Nowym Roku w Polsce! Dostało niezwykłe imię!

Kiedy cała Polska bawiła się w Sylwestra i w szampańskim nastroju świętowała nadejście Nowego Roku na świat przyszło pierwsze dziecko w 2020 roku w naszym kraju! Była to dziewczynka, która urodziła się w rybnickim szpitalu! Antosia pojawiła się na świecie chwile po północy.

Pierwsze dziecko urodzone w 2020 roku w Polsce przyszło na świat w jednym ze śląskich szpitali. Dziewczynka urodziła się kilka minut po północy w rybnickiej placówce. Szczęśliwa mama zdradziła, że jej córeczka będzie miała na imię Antonina. Noworodek urodził się 5 minut po rozpoczęciu Nowego Roku. Dzięki temu Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr w Rybniku może pochwalić się, że to właśnie tam przyszedł na świat pierwszy maluch w 2020 roku w Polsce.

 

ZOBACZ:Pamiętasz rapera MEZO? Właśnie został ojcem! Dziecko otrzymało NIETYPOWE IMIĘ!

 

Najważniejsza informacja jest taka, że dziewczynka jest zdrowa, waży 3420 g i mierzy 57 centymetrów. Z pojawienia się córeczki w tak ważnym dniu szczęścia nie kryli jej rodzice, którzy są dumni, że ich dziecko jest pierwszym, które przyszło na świat w Polsce w roku 2020. Na Antosię czekał również braciszek. Dziewczynka, która początkowo miała się urodzić 28 grudnia postanowiła potrzymać rodziców w niepewności. Jej mama trafiła do szpitala 31 grudnia tuż po godzinie 17 i ostatecznie Antonina postanowiła „przyjść na świat” już w nowym, 2020 roku!

 

 

 

 

źródła: parenting.pl, foto:pixabay.com

 

 Komentarze