Pierwszy taniec W GÓRALSKIM STYLU? Ta para zachwyciła SWOICH GOŚCI! MUSISZ TO ZOBACZYĆ

Pierwszy taniec to jeden z najważniejszych momentów na weselu nowożeńców. Zakochani skrupulatnie przygotowują układ choreograficzny i wybierają odpowiedni utwór. Dziś zaprezentujemy wam nagranie, które jakiś czas temu pojawiło się w serwisie Youtube. Ta para zachwyciła swoich gości nietypowym pierwszym tańcem! Musicie to zobaczyć.

Zobacz też: Wyrzucona z TVN’u ma NOWY pomysł na ŻYCIE! Zobacz, CO teraz robi Katarzyna BOSACKA?

 

Pierwszy taniec nie musi być wolny, ani nudny. Wręcz przeciwnie. Ci zakochani udowodnili, że pierwszy utwór zagrany specjalnie dla nich na weselu wzbudzi pozytywne emocje i podziw weselników. Zamiast klasycznego „Perfect” Eda Sheerana, czy Whitney Houston – „I Have Nothing”, z głośników wybrzmiały góralskie nuty!

 

 

Para zatańczyła swój pierwszy taniec do utwóru „Karczmareczka” (w wykonaniu góralskiej Kapeli Janicek). Poniżej znajdziecie nagranie z wesela!

Internauci również są zachwyceni ich układem tanecznym, co wyrazili w swoich komentarzach.

„Boooosko. W końcu WESELE trzeba się cieszyć, a nie zamulac. Oglądam i uśmiecham się od ucha do ucha. Super pozytywna energia!!! Szczęścia! 🙂 Aż by się chciało obejrzeć całe wesele”,
„Najlepszy pierwszy taniec jaki widziałam. Jak taka impreza już przy pierwszym tańcu to nie wiem co było o północy 😄” – napisali komentujący.
Źródło: Youtube


Komentarze