PIKANTNA SESJA Anny LEWANDOWSKIEJ! Co za CIAŁO! (GALERIA)

Anna Lewandowska po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła zaszaleć i pochwalić się na Instagramie pikantnymi fotkami z ostatniej sesji zdjęciowej robionej na potrzeby marki calzedonia. Trzeba przyznać, że ciało Ani jest fantastyczne. 
Lewandowska pokazała kilka fotek reklamujących najnowszą kolekcję bielizny marki calzedonia. Najwięcej emocji wzbudziło zdjęcie, na którym trenerka pozuje w czarnym bikini i pręży swoje wysportowane ciało. Fani byli zachwyceni.  

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Today, a short preview from the photo shoot of the latest collection of swimsuits from @calzedonia #backstage Girls … this is another collection that you will definitely love … I love it and I can not wait for the summer. I am happy that I can be a part of this project 😍 ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨ Dzisiaj krótka zajawka z sesji zdjęciowej najnowszej kolekcji kostiumów kąpielowych z @calzedonia #backstage Dziewczyny powiem jedno… to jest kolejna kolekcja, która bezwarunkowo pokochacie … Ja już ją uwielbiam i nie mogę się doczekać lata. Ale się cieszę, że mogę być częścią tego projektu 😍 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 Team @martawojtal @piotrekstachurski @dudahairdesign @patrycjadobrzenieckamakeup @stor9 #calzedonia #CalzedoniaSummer #ambasador #annalewandowska #backstage

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Źródło: instagram

Fot.: instagramKomentarze