Pikantne zdjęcie Andrzeja Piasecznego krąży po sieci! [FOTO]

Pikantne zdjęcie Andrzeja Piasecznego krąży po sieci! Kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawiło się niecodzienna fotografia piosenkarza Piaska. Jego fanki oniemiały z wrażenia. 

Pikantne zdjęcie Andrzeja Piasecznego.

Andrzej Piaseczny to polski piosenkarz, autor tekstów, aktor, który jest również członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV. Wokalista przyszedł na świat 6 stycznia 1971 w Pionkach. Karierę muzyczną rozpoczynał w latach 90-tych w kieleckim zespole Mafia. Formacja reprezentowała gatunek pop-rock. W 1998 Piasek rozpoczął solową karierę. Nie wszyscy fani Piaska pamiętają, że artysta był jednym z bohaterów serialu „Złotopolscy”. Wcielał się on w postać Kacpra „Górniaka” Złotopolskiego. 

 

Zobacz: NIEPOKOJĄCE zdjęcia Chylińskiej! Fani boją się, że to może być…

 

Piosenkarz wydał dziewięć albumów studyjnych. Do jego największych hitów możemy zaliczyć następujące utwory: „Chodź, przytul, przebacz”, „Teraz płacz”, „Z dwojga ciał”, „To co dobre, to co lepsze”, a także „Wszystko trzeba przeżyć”. 

Z początkiem roku Piasek wybrał się na zasłużony urlop. Artysta wspólnie z przyjaciółmi wypoczywał w Tajlandii. Jedną z jego towarzyszek podróży była Majka Jeżowska. Fani mają świadomość, że pani Jeżowska jest bardzo ważną osobą w życiu Piaska, ponieważ przyjaźnią się od wielu lat. Ostatnio nagrali nawet wspólny klip do utworu z płyty „Bajkowo” autorstwa Majki. 

 

 

Podczas pobytu w Tajlandii wokalista wrzucił kilka pamiątkowych zdjęć na swój Instagram. Jedna z fotografii niewątpliwie zaskoczyła fanów, a przede wszystkim fanki. Piasek podzielił się dość odważnym zdjęciem z basenu! Foto przedstawia roznegliżowanego wokalistę, który chwali się torsem i tatuażami. Musicie to zobaczyć. 

 

 

Zdjęcie rozebranego Andrzeja rozpaliło fanki do czerwoności. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Wow 👌, panie Andrzeju taki przystojniak 👏,

przystojny facet 🔥,

Uwielbiam Cię – licytowały się zachwycone użytkowniczki Instagrama.

Sprawdź: Prawda wyszła na jaw! Andrzej „Piasek” Piaseczny mówi otwarcie: „nie jestem sam!”Komentarze