Piła: Tajemnicza śmierć młodej kobiety! Nikt nie wie, co tak naprawdę stało się w jej mieszkaniu!

Wstrząsającego odkrycia dokonali policjanci z Piły w mieszkaniu młodej kobiety. Z 22-latką nie mogła skontaktować się rodzina, która zgłosiła sprawę na miejscową komendę. Mundurowi potraktowali sprawę poważnie i postanowili sprawdzić co dzieje się z dziewczyną.

Sprawa wstrząsnęła mieszkańcami Piły (woj.wielkopolskie). Policjanci badają tajemniczą śmierć młodej kobiety. Z dziewczyną od kilkunastu godzin nie było żadnego kontaktu. Zmartwiona rodzina postanowiła zgłosić sprawę na komendę. Mundurowi przyjechali pod wskazany adres do bloku na ulicy Swojskiej na osiedlu Zielona Dolina. W jednym z pomieszczeń znajdowały się zwłoki 22-latki. Na ciele kobiety nie było śladów świadczących o tym, że została zamordowana. Jej bezpośrednią przyczynę śmierci wskaże sekcja zwłok, która ma zostać przeprowadzona dzisiaj.

ZOBACZ:Zmarł w męczarniach przez przeterminowany produkt? Wystarczyły dwie puszki

 

 

Śledczy biorą pod uwagę kilka wątków, jednak ze względu na dobro prowadzonej sprawy nie chcą podawać szczegółów. Będą one znane po wynikach autopsji, które powinny naprowadzić policję na właściwy trop. Zamieszany w sprawę może być również 23-letni chłopak zmarłej. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Wiadomo, że w momencie aresztowania znajdował się pod wpływem alkoholu. Póki co partner 22-latki nie usłyszał żadnych zarzutów, jednak znajduje się w gronie podejrzanych.

 

ZOBACZ TAKŻE:Wojewódzki przyłapany z młodą kobietą W AUCIE! Nie miała na sobie… (Wyciekło WIDEO!)

 

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 

 Komentarze