Piła wódkę, a jej synek płakał. Postanowiła go uciszyć raz na zawsze

Przerażające informacje dobiegają do nas z rosyjskiego Tatarstanu. Adelina Chajrnasowa mieszkająca w Urussu została zatrzymana. Jej synek płakał, więc zaatakowała go nożem. Wszystko odbywało się na alkoholowej libacji.

Na pozór dobra, kochająca mama – tak Adelina kreowała się w mediach społecznościowych. Jej profile wypełniały zdjęcia z Tolikiem i wpisy o tym jak bardzo kochany jest jej synek.

 

W jej mieszkaniu odbywała się alkoholowa libacja. Oprócz niej pił jej partner, oraz ich koleżanka. Tolik spał w łóżeczku. W pewnym momencie Adelina zaczęła kłócić się ze swoim chłopakiem. Krzyki były tak głośne, że obudziły chłopca, który zaczął płakać.

 

ZOBACZ: Miała być rutynowa kontrola. W bagażniku policjanci dokonali MAKABRYCZNEGO odkrycia!

 

Zdenerwowana Chajrnasowa przerzuciła swoją uwagę z partnera na dziecko. Chwyciła za nóż, podeszła do płaczącego w głos malca i zadała mu kilka ciosów nożem, m.in. w szyję i brzuch.

 

Jej partner i ich koleżanka, widząc to natychmiast ją powstrzymali, obezwładnili i wezwali pomoc. Na miejscu szybko zjawiły się służby. Adelina trafiła do aresztu, a Tolik do szpitala. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

fakt.pl/ foto: screenshotKomentarze