Piłkarz reprezentacji Polski złapał złodzieja! Dostał niezwykłą nagrodę!

Piłkarz reprezentacji Polski i zawodnik włoskiego klubu z Ferrary, SPAL został okrzyknięty prawdziwym bohaterem. 34-letni Thiago Cionek kiedy zauważył złodzieja długo się nie zastanawiał i rzucił się za nim w pościg. Zawodnik złapał go po kilkunastu sekundach. Za dobry uczynek piłkarza nie ominęła nagroda!

Do zdarzenia doszło w Ferrarze, mieście położonym w północnych Włoszech. Obrońca reprezentacji Polski spacerował po mieście. Thiago Cionek kiedy tylko zauważył złodzieja nie zawahał się nawet chwili i rzucił się w pogoń za przestępcą. Sportowiec, który wygrywał pojedynki biegowe z najlepszymi napastnikami na świecie nie miał problemu z doścignięciem mężczyzny. Piłkarz po krótkim pościgu złapał złodzieja i powalił na ziemię. Później zadzwonił na komisariat i czekał na przyjazd funkcjonariuszy.

 

ZOBACZ:[WIDEO] Kobieca reprezentacja Australii w krykieta wychodzi z autobusu. Dawno nie widzieliście takich ślicznotek!

 

 

Zachowanie reprezentanta Polski i piłkarza SPAL zaimponowało burmistrzowi Ferrary, Alanowi Fabbri. Polityk w relacji dla miejscowych mediów przyznał, że był zachwycony postawą piłkarza i kiedy dowiedział się co zrobił postanowił osobiście złożyć mu telefoniczne gratulacje. Burmistrz przyznał, że zachowanie Thiago Cionka jest godne pochwały, a zawodnik powinien być przykładem dla milionów osób na całym świecie. Sklep „Tabaccherie”, który próbował okraść rabuś zajmuje się sprzedażą papierosów, pamiątek i biletów. Trzeba przyznać, że Polski piłkarz zachował się jak na prawdziwego profesjonalistę przystało.

 

źródła: fakt.pl, foto: youtube.comKomentarze