Piłkarze pobili się na zgrupowaniu reprezentacji. Gwiazdor drużyny odsunięty od składu!

piłkarze

Nie tak rozpoczęcie zgrupowania reprezentacji przed kluczowymi meczami eliminacji wyobrażał sobie trener Anglików, Gareth Southgate. Jedna z największych gwiazd „Synów Albionu” Raheem Sterling z Manchesteru City został odsunięty od pierwszego składu po tym jak pobił się obrońcą Liverpoolu Joe Gomezem.

Panowie pokłócili się podczas zgrupowania, a powodem bójki był niedawny mecz pomiędzy drużyną Sterlinga (Manchester City), a Gomeza (Liverpool). Piłkarze mieli do siebie pretensje, a emocje towarzyszące niedzielnemu meczowi postanowili wyładować na sobie. Do przepychanek doszło podczas jednego z treningów na terenie ośrodka szkoleniowego St George’s Park Sterling. Piłkarze reprezentacji skoczyli sobie do gardeł, a prowokatorem bójki okazał się gwiazdor Manchesteru City, Raheem Sterling.

 

ZOBACZ:[FOTO] Piłkarz złożył aktorce porno nietypową propozycję! Jej odpowiedź rozbawiła internautów do łez!

 

Między wspomnianymi zawodnikami wywiązała się ostra utarczka słowna, a później w ruch poszły pięści. Sytuacja była na tyle poważne, że obu piłkarzy musieli rozdzielać koledzy z reprezentacji Anglii. Selekcjoner „Synów Albionu”, Gareth Southgate na specjalnie zwołanej konferencji prasowej powiedział, że nie będzie tolerował takiego zachowania i wyciągnął wobec 24-letniego Sterlinga dotkliwą karę. Piłkarz nie zagra w czwartkowym spotkaniu z Czarnogórą, które odbędzie się na Wembley.

 

ZOBACZ TAKŻE:Piłkarze Manchesteru United nie błyszczeli na boisku. W odróżnieniu do zegarka ich byłej gwiazdy podczas konferencji przedmeczowej

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.comKomentarze