PILNE! Koronawirus w kolejnym klubie ekstraklasy!

Koronawirus nie odpuszcza. W Polsce odnotowywanych jest coraz więcej zakażeń. Idzie za tym również większa ilość zachorowań w ekstraklasowych klubach. Tym razem potwierdzono kolejne przypadki w Cracovii.

 

Oficjalne konto Cracovii na Twitterze poinformowało o czterech nowych przypadkach koronawirusa w drużynie. Testy miały przejść tylko osoby wykazujące objawy zachorowania w związku z tym nie wiadomo, czy w sobotę wśród zawodników Pasów występujących z Piastem nie było również chorych na koronawirusa tylko nie wykazujących objawów.

 

„Badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 wykazały 4 nowe przypadki zakażenia w I drużynie Cracovii – testami byli objęci zawodnicy z objawami choroby. Pozostała część kadry trenerskiej oraz zawodniczej zostanie przebadana dziś, tj. we wtorek. Drużyna rozpoczęła zajęcia indywidualne” – można przeczytać na oficjalnym koncie Cracovii na Twitterze.

 

 

Wśród zakażonych może być bramkarz krakowskiej drużyny Lukas Hrosso, który na niedługo przed ligowym meczem z Piastem zaczął wykazywać objawy choroby.

 

W niedzielę Pasy mają się zmierzyć w meczu ligowym z Lechem Poznań. Na razie spotkanie to nie jest zagrożone, lecz czy się cos zmieni to pokażą najbliższe testy na koronawirusa, które przejdzie już cała drużyna.

 

Źródło: Interia

Foto: PixabayKomentarze