PILNE! Koronawirus w Polsce. Nowe obostrzenia PRZED świętami?! Rząd nie pozostawia ZŁUDZEŃ…

Od wielu miesięcy w Polsce trwa epidemia koronawirusa, która utrudniła życie wielu Polakom. Również wprowadzane przez rząd obostrzenia powodują, że wiele polskich firm przechodzi teraz kryzys, a przedsiębiorcy mają coraz to mniej pieniędzy. Niedawno informowaliśmy na temat wprowadzenia lockdownu w Niemczech i na Litwie. Czy zatem w Polsce przed świętami wprowadzą nowe obostrzenia? Rzecznik rządu nie pozostawił żadnych złudzeń!

W Polsce w wyniku epidemii koronawirusa od wielu miesięcy rząd polski wprowadza sporo obostrzeń, które uderzyły w wielu Polaków, w tym w polskich przedsiębiorców.

Wszyscy zastanawiają się teraz, czy polski rząd planuje wprowadzić jeszcze jakieś obostrzenia przed świętami. Rzecznik rządu nie pozostawił żadnych złudzeń. Na ten temat wypowiedział się Piotr Muller, w jednym z programów w Polsat News.

Jak się okazuje rząd jak na razie nie ma w planach wprowadzania obostrzeń przed świętami.

W tej chwili nie są omawiane warianty zaostrzenia obostrzeń przed świętami Bożego Narodzenia

-powiedział Muller.

Wypowiedziano się również na temat szczepień.

Stąd też akcja społeczna, którą będziemy niedługo uruchamiać, aby to autorytety naukowe, również osoby lubiane, popularne pokazywały, że najlepszym sposobem na to, aby przerwać rozwój choroby jest szczepienie

-dodał rzecznik rządu.

Przykład jest najlepszym sposobem, aby przekonać innych, że zaszczepienie się jest dobrym pomysłem

-puentował.

Co sądzicie na temat jego słów? Myślicie, że ma rację?

 Komentarze