PILNE! Koronawirus w Polsce. Nowe OBOSTRZENIA?! Rząd…

Epidemia koronawirusa rozpoczęła się na początku roku 2020 w Chinach w Wuhan. Później powoli zaczęła przenosić się na kolejne miejsca w Azji, po czym dotknęła Europę. Teraz nie ma chyba już miejsca na świecie, gdzie koronawirus nie występuje. Również w naszym kraju liczba zakażeń stale rośnie. Ostatnio zanotowaliśmy gwałtowny wzrost zakażeń. Przez ten czas rząd wprowadził wiele różnych obostrzeń. Co ciekawe podobno był plan na kolejne, jednak pomysły te zablokował Jarosław Kaczyński. Jaka zatem była prawda?

Jak informuje portal Popularne.pl podobno nie tak dawno pojawił się pomysł nowego obostrzenia, które miałoby zostać wprowadzone w naszym kraju. Mowa tutaj o zakazie sprzedaży alkoholu po godzinie 19:00. W ten sposób rząd rzekomo chciał walczyć z epidemią COVID-19.

Portal Popularne.pl doniósł, że rządzący rzekomo kilka razy próbowali wprowadzić taki zakaz jednak na to nie zgodził się Jarosław Kaczyński.

Dostawaliśmy sygnały, że czego jak czego, ale jakichkolwiek zakazów związanych z wódką ludzie nam nie wybaczą. Przeciwko nam mogli wystąpić nasi zwolennicy, ale też ci którzy do tej pory do polityki się nie mieszali i nie chodzili np. na wybory

-taką wypowiedź możemy przeczytać na stronie Popularne.

Nie wiadomo jednak na ile to prawda. Nie są to także informacje potwierdzone. O sprawie poinformował głównie w/w portal.

Co by było gdyby to okazało się prawdą?

 Komentarze