PILNE! Koronawirus. Wprowadzono NOWE obostrzenia!

Koronawirus na świecie od dłuższego czasu ma się bardzo dobrze. Rządy wprowadzają wiele coraz to więcej lockdownów. Tym razem wprowadzono nowe obostrzenia!

Z powodu panującej na całym świecie epidemii koronawirusa rządy na całym świecie wprowadzają różnego rodzaju lockdowny i nowe obostrzenia.

ZOBACZ TAKŻE: TO leczy chorych na COVID-19! SZOKUJĄCE badania…

Mimo wielu obostrzeń sytuacja na świecie się nie zmienia i liczba zakażeń stale rośnie. Pomimo to rządzący państwami wciąż decydują się na coraz to więcej restrykcji.

Ostatnio na świecie pojawiła się szczepionka przeciw COVID-19. Zaszczepiło się już sporo osób, jednak ludzie nadal się zarażają. Jak się okazuje teraz wprowadzono nowe obostrzenia. Gdzie dokładnie? W wielu krajach Europy, w tym w Niemczech.

W Niemczech do 31 stycznia 2021 roku została przedłużona kwarantanna. Ponadto wprowadzono nowe obostrzenia. Jeszcze nie tak dawno temu w Niemczech w prywatnych spotkaniach mogło brać udział 5 osób z dwóch gospodarstw, od kiedy pojawiły się nowe obostrzenia członkowie gospodarstwa będą mogli spotkać się z zaledwie jedną osobą.

Nowe obostrzenia zostaną wprowadzone także w Niemieckich szkołach. Od teraz zostaną zamknięte szkoły i przedszkola, a w restauracjach będzie możliwe jedynie danie na wynos. Ponadto niemieccy obywatele będą mogli się przemieszczać do 15 km od swojego miejsca zamieszkania.

Co sądzicie na temat takich obostrzeń? Myślicie, że są one potrzebne?Komentarze