PILNE! Wprowadzono godzinę POLICYJNĄ! Rząd…

Pomimo, że cały świat z epidemią koronawirusa zmaga się już od ponad roku liczba zakażeń wciąż nie spada. Rządy wielu krajów wprowadzają sporą ilość obostrzeń. Tym razem wprowadzono godzinę policyjną. Niestety…

Koronawirus dotarł już wszędzie. Nie ma chyba kraju, w którym nie ma ani jednego zakażenia koronawirusem. Epidemia trwa już ponad rok. Od tego czasu rządy wielu państw wprowadziły już wiele obostrzeń. W wielu europejskich krajach panuje lockdown, a idzie za tym ogromny kryzys. Tym razem jednak postanowiono wprowadzić godzinę policyjną! Na taki krok…

zdecydował się rząd Rumunii. Decyzja ta wywołała spore poruszenie wśród opinii publicznej. Wprowadzono godzinę policyjną, jednak nie spodobało się to obywatelom, którzy wyszli na ulicę.

Na protestach w Rumunii pojawiło się tysiące osób. Wszyscy protestowali przeciwko restrykcjom i godzinie policyjnej. Obywatele Rumunii uważają bowiem obostrzenia za nadużycie, arbitralne i szkodliwe dla gospodarki i wolności.

ZOBACZ TAKŻE: NIEPOKOJĄCE odkrycie naukowców ws. COVID-19! Choroba…

Protestujący, wśród których niektórzy machali rumuńskimi flagami i wymachiwali symbolami religijnymi i, wykrzykiwali hasła o „wolności” i domagali się dymisji centroprawicowego rządu.

Uczestnicy marszu, z których wielu nie miało na sobie masek ani nie zachowywało od siebie dystansu społecznego, domagało się również natychmiastowego ponownego otwarcia szkół i protestowano przeciwko przymusowym szczepieniom.

Co sądzicie na temat tych protestów? Myślicie, że mogą być słuszne?Komentarze