Pilne: znany dziennikarz TOMASZ LIS trafił do…

Znany polski dziennikarz Tomasz Lis jest w ciężkim stanie. We wtorek wieczorem miał w planach przeprowadzić wywiad z sędzią.

Tymczasem Tomasz Lis z powodu bardzo złego samopoczucia trafił do szpitala, a z nieoficjalnych informacji wynika, że jego stan zdrowia jest poważny. Znany dziennikarz przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii.

 

Obecnie Tomasz Lis przebywa w olsztyńskim Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym na Oddziale Klinicznym Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

 

„Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii”powiedział jeden z pracowników szpitala.

 

Lekarze nie chcą na razie zdradzać szczegółowych informacji na temat zdrowia dziennikarza. Publicysta prawdopodobnie czeka na operację.

10 grudnia we wtorek Tomasz Lis miał przeprowadzić wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Niestety przed wywiadem dziennikarz źle się poczuł. Nie są dokładnie znane okoliczności w jakich dziennikarz trafił do szpitala.

 

 

 ZOBACZ TEŻ:MARIHUANA dostępna na RECEPTĘ! Może ją wypisać lekarz…

 

 

Tomasz Lis to jeden z najbardziej popularnych polskich dziennikarzy prasowych i telewizyjnych, a także publicysta radiowy. Od 2012 roku jest redaktorem naczelnym tygodnika  „Newsweek Polska”, a od 2016 roku w telewizyjnej Dwójce prowadził program „Tomasz Lis na żywo”.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Wiadomo na co CHORUJE Kaczyński! Przykra dolegliwość

 

 

Źródło:popularne.pl

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze