Piotr Adamczyk zostanie Zełenskim?! Zagra w polskiej wersji „Sługi narodu”!

Prawdopodobnie Piotr Adamczyk wcieli się w postać prezydent Ukrainy w serialu „Sługa narodu”. Ta produkcja przyniosła sukces Wołodymyrowi Zełenskiemu.

Popularny aktor

Piotr Adamczyk należy do jednych z najbardziej znanych polskich aktorów. Gra nie tylko w polskich produkcjach. Adamczyk ma na swoim koncie role papieża Jana Pawła II, Fryderyka Chopina czy nawet gangstera w „Kobietach mafii 2”. Telewizja Polsat przygotowuje polską wersję „Sługi narodu”, która przyniosła niebywały sukces Wołodymyrowi Zełenskiemu. W tamtym czasie przyszły prezydent Ukrainy wcielił się w postać nauczyciela, który został prezydentem. Ta rola Zełenskiego przyniosła mu ogromną sympatię widzów. Prawdopodobnie w główną postać w polskiej wersji serialu wcieli się Piotr Adamczyk.

Polska wersja

Kilka dni temu Nina Terentiew, która jest dyrektorką programową Polsatu ogłosiła, że stacja zakupiła prawa do realizacji polskiej wersji tej produkcji. Większość ról została już obsadzona, natomiast nie ujawniono, kto zagra główną rolę. Jednak „Super Express” ustali, że główną postać zagra właśnie Piotr Adamczyk. Informator gazety przekazał:

Jest rozpoznawalny na całym świecie, zagrał w produkcjach Marvela i Amazona, które okazały się hitem, pozwoli to sprzedać serial np. Netfliksowi albo innej dużej platformie i okazać go widzom w różnych krajach. Dodatkowo ceniony jest jego profesjonalizm i fakt, że świetnie odnajduje się w rolach ważnych osób

Serial z Piotrem Adamczykiem w roli głównej ma trafić na antenę Polsatu po wakacjach.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Facebook/ Piotr Adamczyk

Komentarze