Piotr Gąsowski MA KORONAWIRUSA! „Bardzo spadło mu ciśnienie” – przekazała złe wieści była żona

Piotr Gąsowski zachorował na koronawirusa. W jakim jest obecnie stanie?

Piotr Gąsowski to jeden z czołowych polskich aktorów. Gwiazdor właśnie zachorował na koronawirusa – mimo iż był zaszczepiony. Jak się czuje i czy konieczna była hospitalizacja?

Gąsowski poinformował swoich fanów w sieci, że zaraził się COVID-19.

Dzień dobry państwu, w końcu mnie też dopadł COVID-19, ale jak chorować, to tylko z taką ekipą, która tu przyjechała, naprawdę dziękuję wam – powiedział z maską tlenową na twarzy.

Aktor dodał, że dzięki zaszczepieniu przechodzi wirusa lżej niż osoby niezaszczepione.

Uwaga! Relacja niesponsorowana! Dlatego, że jestem zaszczepiony, przechodzę to w miarę łatwo, w przeciwieństwie do niezaszczepionych pacjentów. Widzę to wokół mnie! – podkreślił.

Była żona Gąsowskiego, Hanna Śleszyńska, powiedziała jednemu z portali, jakie objawy wystąpiły u aktora, zanim trafił on do szpitala.

Piotr wezwał karetkę, kiedy bardzo spadło mu ciśnienie. Towarzyszyły temu zawroty głowy, złe samopoczucie i wszystkie objawy COVID-19, czyli utrata smaku i węchu. Został zabrany do szpitala, bo lekarze chcieli mieć go pod kontrolą i powiedzieli, że ze cztery dni go potrzymają – powiedziała Śleszyńska.

Konieczne było sprawdzanie, czy nie ma zmian w płucach, ponieważ na początku pojawiły się kłopoty z oddychaniem. Na szczęście żadnych zmian nie ma. Jest pod dobrą opieką, wdrożono leczenie. Gorączka mu spadła, nie ma żadnego zagrożenia – poinformowała była żona Piotra Gąsowskiego w rozmowie z serwisem Dzień Dobry TVN.

Trzymamy kciuki za jego szybki powrót do zdrowia!

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram/PiotrGąsowski

Komentarze