Piotr Gąsowski pochwalił się swoim instrumentem. Jest naprawdę duży!

Piotr Gąsowski (ur. 1964) to artysta kabaretowy, aktor i prezenter.

Prowadził wybory Miss i Miss Nastolatek, a od 2014 roku w Polsacie jest gospodarzem programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Drugim prowadzącym to show jest Maciej Dowbor i wygląda na to, że znajomość zawodowa przerodziła się w przyjaźń.

 

Gąsowski z Dowborami -https://www.instagram.com/piotr.gasowski.official/ 

W czasie przymusowej izolacji, jaka obowiązywała wiosną tego roku w Polsce, Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska zaczęli organizować tzw. domówki u Dowborów – czyli spotkania na lajfie ze znanymi osobami. Na takiej domówce gościł też Piotr Gąsowki i został niejako wywołany do tablicy.

 

W efekcie prezenter pochwalił się swoim instrumentem! Jak się okazuje Piotr Gąsowski w młodości grał na tubie. Jest to największy z instrumentów dętych, blaszanych. Jak pisze prezenter:

 

Kochani! Na wczorajszej #domówkaudowborów zostałem poproszony i w końcu namówiony przez @joannakoroniewska abym zamieścił jakieś swoje zdjęcie z młodości , które byłoby dowodem, iż miałem wtedy dużo włosów 😂😂😂! Znalazłem takie oto zdjęcie z 1980 roku, z moją Mamusią Niną…Uczyłem się wtedy grać na dość dużym instrumencie🤣🤣🤣! Miałem 16 lat i duuuużo marzeń przed sobą!

 

Piotr Gąsowski z mamą i… tubą – https://www.instagram.com/piotr.gasowski.official/

 

Przy okazji, Piotr Gąsowski zażartował ze swojej fryzury:

 

Teraz mam 56 lat , włosów też… 56 😂 i…nadal mam duuużo marzeń! Czego i Wam , moi drodzy, życzę ! ❤️

 

Jak sądzicie, gdyby Piotr kontynuował naukę na tubie, czy byłby dobrym filharmonikiem?

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda TVP pochwaliła się pośladkami. Kosztowały ją kilka tysięcy złotych!Komentarze