Piotr Kraśko przez 6 lat prowadził auto bez prawa jazdy! Łamał prawo!

Piotr Kraśko został zatrzymany do kontroli drogowej podczas, której okazało się, że znany dziennikarz prowadzi samochód bez prawa jazdy. I robi to aż od 6 lat. Dla gwiazdy TVN skończyło się to karą grzywny.

Bezprawna jazda samochodem

Piotr Kraśko jest jednym z najbardziej popularnych dziennikarzy w kraju. W mediach pojawiają się informacje, że gwiazda TVN została skazana na 7,5 tysiąca złotych kary grzywny i rok zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dziennikarz siadał za kółko bez uprawnień. Wyrok wydał sąd w Łomży. Prokuratura odwołała się od tzw. nakazowego wyroku, ale sąd drugiej instancji utrzymał go. Dziennikarzowi groziło nawet 2 lata pozbawienia wolności. Jednak po uwagę wzięto jego niekaralność.

6 lat bez prawa jazdy

Super Express ustalił, że Piotr Kraśko został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej na Podlasiu. Było to w kwietniu tego roku. Wówczas okazało się, że Kraśko nie ma prawa jazdy i to od 2015 roku. Super Express podaje:

Już w 2009 roku media podawały, że stracił prawo jazdy za punkty karne. Jak się okazuje jeszcze gorszy dla niego był 2014 rok. Wtedy ponownie zatrzymano mu uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych. By je odzyskać prezenter TVN musiałby ponownie zdać egzamin. Jednak nie zrobił tego.

Internauci krytykują Piotra Kraśkę za takie zachowanie i łamanie prawa. I to aż przez 6 lat. Co myślicie o jego postawie?

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Instagram/ Piotr Kraśko

 Komentarze