Piotr Kraśko ZARABIA FORTUNĘ w TVN! Kwota zwala z nóg!

Piotr Kraśko przez 6 lat prowadził auto bez prawa jazdy. Od 6 lat łamał codziennie prawo. Został ukarany grzywną w wysokości 7,5 tysiąca złotych. To jedynie promil kwoty, jaką dziennikarz co miesiąc zgarnia w TVN.

Codziennie łamał prawo

Piotr Kraśko codziennie siadał za kierownicą. Codziennie od 6 lat robił to bezprawnie. Miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nie miał prawa jazdy, mimo to prowadził auto. Wszystko wydało się, gdy w kwietniu tego roku 50-letni dziennikarz został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej na Podlasiu. Okazało się, że ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a auto prowadzi bezprawnie. We wrześniu tego roku sąd ukarał go karą grzywny w wysokości 7,5 tysiąca złotych. Czy to dużo? Biorąc pod uwagę astronomiczne zarobki dziennikarza, grzywna jest niewielka.

Przeprosiny

Gdy sprawa się wydała Piotr Kraśko zamieścił w swoich mediach społecznościowych oświadczenie. Przepraszał za swoje zachowanie. Zachował się tak jakby niechcąco złamał prawo, a robił to przecież świadomie i codziennie przez sześć długich lat. Czuł się bezkarny? Czy może jednak wcześniej był zatrzymywany do kontroli drogowej? Może przymykano oko na brak uprawnień do prowadzenia samochodu?

Fortuna w TVN

Piotr Kraśko zarabia krocie w stacji TVN. Jak udało się dowiedzieć Super Expressowi miesięczna pensja dziennikarza wynosi około 70 tysięcy złotych. Wiele osób takich pieniędzy nie jest w stanie zarobić nawet przez cały rok. Kraśko został ukarany karą grzywny w wysokości 7,5 tysiąca złotych. To śmieszna kara w porównaniu do miesięcznych zarobków gwiazdy Faktów TVN. Paulina Krupińska, która jest jedną z prowadzących program Dzień dobry TVN powiedziała w rozmowie z serwisem Jastrząbpost.pl:

Miejmy nadzieję, że Piotr wyciągnie jakieś wnioski. Fajnie by było, gdyby swoją część wynagrodzenia przeznaczył na jakieś wsparcie osób, które są na bakier z prawem, czy na inne ośrodki pomocowe. Oczywiście nie ma co tutaj usprawiedliwiać takiego zachowania, ale też nie chciałabym się aż tak wypowiadać, bo nie jestem z Piotrem blisko, więc nie wypada.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Instagram/ Piotr KraśkoKomentarze